DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Logopedia i pedagogika - Podręczniki

( ilość produktów: 2289 )

Podręczniki - Logopedia i pedagogika

Logopedia i pedagogika - Podręczniki

Poradniki i podręczniki logopedyczne wspierają rozwój mowy, usprawniają percepcję słuchową dziecka. Chcesz kupić pomoce dydaktyczne niezbędne w codziennej pracy logopedycznej lub pedagogicznej? Zobacz, które tytuły są najchętniej wybierane przed specjalistów w dziedzinie logopedii i pedagogiki. Na wirtualnych półkach naszej księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz najlepsze opracowania w niskich cenach.


Pedagogika i logopedia - podręczniki, karty pracy i ćwiczenia

W tej kategorii oferujemy scenariusze zajęć, karty pracy i zestawy ćwiczeń, podręczniki (logopedia, pedagogika) dla terapeutów mowy i języka, psychologów, wychowawców oraz nauczycieli. Współpracujemy z renomowanymi wydawnictwami, takimi jak np.: Dragon, 100 Procent, Centrum Metody Krakowskiej, Fosze, Harmonia, PWN, Komlogo, WIR, Nowa Era, Wilga.

Dostępne publikacje wspierają rozwój dzieci i młodzieży z różnymi dysfunkcjami, które powodują problemy w zakresie swobodnej komunikacji. Oferowane książki wspierają osoby, u których występują trudności z czytaniem, pisaniem, linearnym przetwarzaniem informacji, a także koncentracją i uwagą. Opracowania uczą prawidłowej wymowy, artykulacji głosek, stymulują półkule mózgu, zawierają praktyczne ćwiczenia oddechowe i ćwiczenia usprawniające narządy mowy.


Pedagogika i logopedia - podręczniki autorstwa wybitnych specjalistów

W naszej kompleksowo zaopatrzonej księgarni online Matfel.pl czeka na ciebie bogaty wybór merytorycznie opracowanych książek poświęconych terapii logopedycznej, pedagogice, komunikacji językowej i nie tylko. Jakie tytuły są chętnie wybierane przez naszych Klientów? Dużym zainteresowaniem cieszy się Logopedia. Jak zadbać o prawidłowy rozwój mowy dziecka autorstwa Sabiny Baranowskiej (Dragon). Książka stanowi wsparcie w zakresie pracy nad eliminacją wad wymowy, zawiera ciekawe zabawy i ćwiczenia wspierające rozwój mowy najmłodszych.

Inna propozycja to Percepcja wzrokowa cz.1 autorstwa Agnieszki Borowskiej-Kociemby i Małgorzaty Krukowskiej (Harmonia). Są to karty korekcyjno-kompensacyjne z zadaniami przeznaczone dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Mogą stanowić pomoc dydaktyczną w różnych placówkach edukacyjnych, jak i w domu, jako materiał dodatkowy do wykorzystania przez rodziców.


Logopedia - podręczniki w dobrej cenie. Zrób zakupy w księgarni wysyłkowej Matfel.pl

Twoje dziecko lub podopieczny zmaga się z zaburzeniami mowy lub ma inne problemy wymagające terapii? Chcesz kupić tanie karty pracy, zeszyty ćwiczeń, poradniki lub podręczniki (logopedia, pedagogika)? Nie czekaj i złóż zamówienie w naszej księgarni wysyłkowej już dziś. Zapewniamy dogodne metody płatności i wysyłki oraz profesjonalną obsługę. Sprawdź, jakie tytuły są aktualnie objęte wyprzedażą i skorzystaj z niecodziennej okazji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Produkt dostarczony w stanie nienaruszonym, dostawa szybka.
2024-04-18
Jestem bardzo zadowolona ponieważ cena jest mega atrakcyjna, szybka realizacja, dobry kontakt z infolinią, szybkie rozwiązywanie problemu, dzieci szczęśliwe z zakupów, wszystkim polecam kupować na Matfel!
pixel