DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Pomoce edukacyjne do języka niemieckiego - klasa 4-6

( ilość produktów: 4 )

Podręczniki - Język Niemiecki : Podstawowa 4-6

Podręcznik język niemiecki szkoła podstawowa 4-6

Podręcznik język niemiecki szkoła podstawowa 4 6 to doskonale przygotowane podręczniki dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, którzy chcą uczyć się języka niemieckiego. Podręczniki są przystępnie napisane i zawierają wyjaśnienia gramatyczne i ćwiczenia, które pomagają w zrozumieniu i zapamiętaniu języka niemieckiego. Zawierają również ćwiczenia dodatkowe, które ułatwiają zrozumienie i pomagają w zapamiętaniu wyrazów i zdań. Podręczniki zawierają również wskazówki dotyczące konwersacji, które mogą być przydatne podczas rozmowy z niemieckojęzycznymi osobami.

 

Pomoce edukacyjne do języka niemieckiego w klasach 4-6

Pomoce edukacyjne do języka niemieckiego w klasach 4-6 to bardzo dobrze przygotowane materiały dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, którzy chcą uczyć się języka niemieckiego. Pomoce edukacyjne obejmują słowniki, ćwiczenia i materiały dodatkowe, które pomagają w zrozumieniu języka niemieckiego. Słowniki zawierają słownictwo i definicje, które pomagają w zapamiętaniu słów. Ćwiczenia i materiały dodatkowe obejmują gramatykę, konwersacje i inne aktywności, które mają na celu pomóc uczniom w nauce języka niemieckiego.

 

Książki edukacyjne do języka niemieckiego

Książki edukacyjne do języka niemieckiego to idealny dodatek do podręczników języka niemieckiego w klasach 4-6. Książki zawierają słownictwo, gramatykę, ćwiczenia i materiały dodatkowe, które pomagają w zrozumieniu i zapamiętaniu języka niemieckiego – zarówno słówek jak i reguł gramatycznych języka. Zawierają również informacje o kulturze, które pomagają w zrozumieniu języka i kultury Niemiec. Książki edukacyjne są przystępnie napisane i mają atrakcyjną szatę graficzną, która zachęca uczniów do czytania i uczenia się języka niemieckiego.

W naszej ofercie znajdują się również język niemiecki pomoce edukacyjne 4-6, a więc mnóstwo materiałów obejmujących słownictwo i gramatykę w przyjaznej i ciekawej formie, które zachęcają do nauki języka. W naszej księgarni można zakupić także krzyżówki, które doskonale sprawdzają się w nauce słówek, a także liczne teksty tablice szkolne, w których znajdują się wszystkie niezbędne materiały. Wciąż poszerzamy nasza ofertę o nowe pozycje i podręczniki. Zachęcamy do śledzenia nowości w naszym sklepie.

Mamy nadzieję, że wszystkie oferowane przez nas pozycje, będą dla Państwa przydatne w wpieraniu swoich dzieci i podopiecznych w efektywnej nauce języka niemieckiego. W razie jakikolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-12
Blyskawiczna wysylka zamowionej ksiazki . Swietny kontakt ze sprzedawca . Jestem bardzo , bardzo zadowolona . Polecam serdecznie !
pixel