DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Prawo, Podręczniki akademickie - Książki obcojęzyczne

( ilość produktów: 9 )

Książki obcojęzyczne - Prawo, Podręczniki akademickie : Angielski

Podręczniki akademickie z prawa po angielsku

Kategoria "Podręczniki akademickie z prawa po angielsku" zawiera szeroki wybór literatury prawniczej wydanej w języku angielskim. Ta sekcja jest dedykowana dla studentów prawa, adwokatów, naukowców prawnych i wszystkich osób zainteresowanych prawem, które chcą zgłębiać swoją wiedzę w języku angielskim. Znajdują się tu podręczniki, lektury oraz prace naukowe z różnych dziedzin prawa - od prawa cywilnego po prawo międzynarodowe. Kategoria ta jest doskonałym zasobem dla osób szukających rzetelnej, profesjonalnej i aktualnej wiedzy prawniczej wyrażonej w języku angielskim, umożliwiającej zarówno doskonalenie umiejętności językowych, jak i poszerzanie wiedzy prawniczej. Szczególnie polecana dla osób, które planują kontynuować swoją karierę prawniczą za granicą lub angażować się w międzynarodowe sprawy prawne.

 

Prawo spółek handlowych - Podręcznik akademicki po angielsku

Kategoria ta zawiera bogactwo materiałów dotyczących złożonej tematyki prawa gospodarczego. Ta kategoria jest przeznaczona głównie dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat prawa spółek w środowisku akademickim.

W zasobach znajdują się artykuły, e-booki, studia przypadków, ekspertyzy i interpretacje prawne związane z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego. Poruszane tematy obejmują tworzenie i zarządzanie przedsiębiorstwem, obowiązki i prawa interesariuszy, aż po procedury rozwiązywania i upadłości.

Treści zapewniają globalną perspektywę, ze szczególnym uwzględnieniem angielskich i amerykańskich systemów prawa gospodarczego, co czyni tę kategorię użytecznym źródłem porównawczych studiów prawnych. Wszystkie materiały prezentowane są także w języku angielskim, co umożliwia czytelnikom jednoczesne wzbogacenie słownictwa i wiedzy prawniczej.

Kładąca nacisk na szczegółową analizę i wszechstronne zrozumienie, kategoria ta jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w dziedzinie prawa spółek handlowych, zwłaszcza dla tych, którzy zamierzają wykonywać praktykę prawniczą w kontekście międzynarodowym.

 

Prawo konstytucyjne - Podręcznik akademicki po angielsku

Zapewniamy kategorię zawierająca różnorodne źródła informacji, artykuły i studia przypadków dotyczące tematu prawa konstytucyjnego. Jest to sekcja przeznaczona głównie dla studentów i osób profesjonalnie związanych z prawem, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat prawa konstytucyjnego w kontekście akademickim.

Zasoby obejmują artykuły, e-booki, analizy przypadków, opinie ekspertów i interpretacje prawne związane z funkcjonowaniem instytucji konstytucyjnych. Tematyka jest szeroka i obejmuje między innymi zagadnienia dotyczące tworzenia i zmian w konstytucji, roli i obowiązków organów władzy, a także prawa obywateli.

Materiały dostarczane w tej kategorii dają globalną perspektywę, z naciskiem na systemy prawne obowiązujące w krajach anglojęzycznych, co czyni tę kategorię użytecznym źródłem do studiów prawniczych. Ponadto, wszystkie materiały są prezentowane w języku angielskim, co pozwala czytelnikom jednocześnie poszerzać ich prawnicze słownictwo i wiedzę.

Podkreślając szczegółową analizę i wszechstronne zrozumienie, ta kategoria jest niezbędnym narzędziem dla każdego chcącego wyróżnić się w dziedzinie prawa konstytucyjnego, a w szczególności dla tych, którzy mają zamiar praktykować prawo w kontekście międzynarodowym.

 

Prawo podatkowe - podręcznik akademicki po angielsku

Kategoria ta to miejsce dla studentów prawa, ekonomii oraz finansów oraz dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego. Materiały dostępne w tej kategorii są dostarczane w języku angielskim, co pozwala nie tylko na poznanie prawa podatkowego obowiązującego w innych krajach, ale również rozwija umiejętności językowe użytkowników.

Znajdziesz tu najróżniejsze materiały dotyczące zarządzania podatkami, obowiązków i praw podatników, a także procedur związanych z unikaniem podatków i oszustwami podatkowymi. Treści przygotowane są z perspektywy globalnej, ze szczególnym uwzględnieniem systemów podatkowych obowiązujących w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, co czyni tę kategorię przydatnym źródłem do prowadzenia badań porównawczych w zakresie prawa podatkowego.

Podkreślając szczegółowe analizy i kompleksowe zrozumienie, ta kategoria stanowi niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce doskonalić się w dziedzinie prawa podatkowego, zwłaszcza dla osób zamierzających praktykować prawo w kontekście międzynarodowym.

 

Prawo administracyjne - podręcznik akademicki po angielsku

Wśród naszego materiału można znaleźć także zasoby dotyczące skomplikowanego tematu prawa administracyjnego. Ten dział jest głównie dedykowany studentom oraz profesjonalistom pragnącym pogłębić swoje zrozumienie prawa administracyjnego w kontekście akademickim.

Zasoby obejmują artykuły, e-booki, studia przypadków, opinie ekspertów oraz interpretacje prawne związane z funkcjonowaniem administracji publicznej. Poruszane tematy obejmują szerokie spektrum kwestii, od organizacji i działania administracji publicznej, przez prawa i obowiązki obywateli, aż do procedur kontrolnych i sądowej ochrony praw jednostki.

Treści dostarczają globalnej perspektywy z głównym naciskiem na angielski i amerykański system prawa administracyjnego, będąc przydatnym źródłem dla porównawczych studiów prawniczych. Co więcej, wszystkie materiały są prezentowane w języku angielskim, umożliwiając czytelnikom jednoczesne ćwiczenie słów i terminów prawniczych oraz poszerzanie wiedzy.

Podkreślając szczegółową analizę i kompleksowe zrozumienie, ta kategoria jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce rozwinąć swoje umiejętności w zakresie prawa administracyjnego, szczególnie dla osób zamierzających praktykować prawo w kontekście międzynarodowym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
sprawnie i szybko , polecam : )
2024-04-17
Źle zabezpieczona przesyłka. Te tekturowe koperty są tragiczne, w ogóle nie nadają się wysyłania komiksów w twardej oprawie.
pixel