DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Edukacja - Podręczniki

( ilość produktów: 69 )

Podręczniki - Edukacja : Poradniki

Akademickie Poradniki Edukacja

Akademickie Poradniki Edukacja to książki, które pomagają sukces w edukacji. Zawierają one informacje, wskazówki i wsparcie, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w szkole lub na uczelni. Poradniki te są szczególnie przydatne dla studentów, którzy dopiero zaczynają swoją edukację akademicką. Zawierają one szczegółowe informacje na temat metod nauki, przygotowania do zajęć i zdobywania wiedzy, która pomoże w osiągnięciu sukcesu w edukacji.

 

Poradniki akademickie edukacyjne

Poradniki akademickie edukacyjne to podręczniki, które służą do pomocy studentom w nauce i edukacji. Zawierają one szczegółowe informacje na temat odpowiednich metod nauki, przygotowania do zajęć i zdobywania wiedzy. Poradniki te zawierają informacje na temat konkretnych kursów, które należy odbyć, aby osiągnąć sukces w szkole lub na uczelni. Zawierają one również wskazówki dotyczące przygotowania do egzaminów i testów, aby ułatwić studentom zdobycie wiedzy i zrozumienie materiału.

 

Poradnik dla studenta pierwszego roku

Poradnik dla studenta pierwszego roku to specjalny rodzaj poradnika, który jest przeznaczony dla studentów, którzy dopiero zaczynają swoją edukację akademicką. Poradnik ten zawiera szczegółowe informacje na temat tego, jak radzić sobie w pierwszym roku edukacji akademickiej. Zawiera on informacje dotyczące tego, jak najlepiej przygotować się do zajęć i egzaminów, a także wskazówki dotyczące tego, jak zdobyć wiedzę i zrozumieć materiał.

 

Poradniki dla studentów edukacja, która poszerza horyzonty

W ofercie poradników akademickich dla studentów znajduje się wiele ciekawych pozycji. Z przygotowanych w naszej ofercie książek dowiesz się, jak ułatwić sobie życie przez nauczanie się typologii osobowości, jak wyćwiczyć superpamięć, jak nauczyć się szybko czytać. Są w tej grupie książki o tym, jak rozwijać swoje talenty, jak reagować na sygnały, które wysyła nam ciało, jak być lubianym, jak zostać liderem oraz jak walczyć z manipulacją. Poradniki dla studentów edukacja, to pozycje, które wpływają ogólnie na rozwój młodego człowieka, pomagając mu lepiej dysponować swoim czasem oraz umiejętnościami. Jest to niezwykle ważne nie tylko podczas studiów, ale również później, kiedy zaczynamy pracę zawodową.

 

Bogata oferta i konkurencyjne ceny

Oferujemy bogatą ofertę podręczników i książek, nie tylko w grupie poradników dla studentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą księgarnia internetową. Jesteśmy pewni, że znajda Państwo u nas wiele interesujących pozycji. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Oferujemy książki w konkurencyjnych cenach! Życzymy udanych zakupów!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
pixel