DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Zeszyty w linie 16 kartek

( ilość produktów: 76 )

Artykuły szkolne i papiernicze - linia 16k : Zeszyty i notatniki

Kiedy dziecko ma rozpocząć naukę w pierwszej klasie, rodzice jeszcze w wakacje przygotowują szkolną wyprawkę. O tym, co powinno się w niej znaleźć, decyduje nauczyciel. Jednak obejmuje ona także takie elementy, które są stałe i każde dziecko musi mieć. Przykładem są zeszyty w linie 16-kartkowe.

Dobry zeszyt dla młodszego ucznia

Dzieci w młodszych klasach dopiero uczą się pisać, dlatego zeszyty szkolne mają w wąskie linie mające im tę naukę ułatwiać. Pierwsze kroki w szkole wiążą się z wieloma emocjami, warto więc tak wyposażyć dziecko, by były one prostsze. W przypadku zeszytów oznacza to papier o dobrej gramaturze. Początkowo dziecko będzie pisało ołówkiem i często gumowało kartkę. Cienki papier będzie łatwo się wtedy giąć, a to wywoła niepotrzebny stres. Tak samo później, kiedy uczeń zacznie pisać piórem, gramatura będzie mieć znaczenie. Na kartkach być może będzie sporo kleksów i często będzie używany zmazywacz. Przy grubszej kartce jest większa pewność, że atrament nie będzie przebijać, a zeszyt będzie czystszy i bardziej estetyczny, przez co uczeń ma szansę na lepszą ocenę.

Kup zestaw zeszytów szkolnych!

Zeszyty 16-kartkowe w linie są cienkie, a dziecko będzie pisać większe litery niż uczniowie w starszych klasach. Oznacza to, że miejsce w zeszycie szybko się kurczy. Z tego względu warto od razu kupić zestaw, aby kiedy zeszyt będzie zapisany, był pod ręką nowy. W ten sposób można zyskać pewność, że uczeń będzie przygotowany do lekcji języka polskiego. A tym samym nie będzie się niepotrzebnie denerwować.

Istotną funkcję pełnią okładki. Dla młodszych dzieci bardzo ważne jest to, by zeszyty im się podobały. Mają stanowić zachętę do tego, by je otworzyć i rozpocząć pracę. Ważne jest, by podczas zakupu spojrzeć na to, czy kolory i wzory pojawiające się na okładce przypadną do gustu uczniom. Możemy zaproponować zeszyty szkolne ze zwierzątkami, pojazdami, robotami, sportowcami, księżniczkami, postaciami Disneya i wiele innych. Spośród tak szerokiego wyboru dla każdego dziecka znajdzie się coś, co mu się spodoba.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7746 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
pixel