DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Cry Babies - Zabawki

( ilość produktów: 46 )

Zabawki - Cry Babies : Lalki

Cry Babies - interaktywne lalki, które uczą empatii

Dzieciństwo to wyjątkowy czas. Z jednej strony dla dzieci ważna jest zabawa, z drugiej strony wciąż nabywają nowych umiejętności oraz wypracowują relacje z innymi, uczą się postaw i zachowań społecznych. Warto zatem inwestować w zabawki, które będą wspierać ich rozwój. Cry Babies zabawki to wyjątkowe, interaktywne lalki, które potrafią płakać prawdziwymi łzami! Dzięki tej niezwykłej funkcji, dzieci uczą się empatii, troski i opieki nad maluszkiem. Zabawka idealnie sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, ucząc go odpowiedzialności i wrażliwości na potrzeby innych.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele lalek Cry Babies, w tym Cry babies chora lalka, która wymaga szczególnej uwagi i opieki. Dziecko może jej podawać smoczek, kołysać do snu czy mierzyć temperaturę, ucząc się tym samym, jak postępować z prawdziwym, potrzebującym pocieszenia maluszkiem.


Lalka Cry Babies Kristal - wyjątkowa postać w kolekcji

Jednym z najbardziej popularnych modeli w serii Cry Babies jest Lalka Cry Babies Kristal. Ta urocza, błyszcząca lalka zachwyca swoim wyglądem, a jej interaktywne funkcje sprawiają, że dzieci nie mogą się z nią nudzić. Lalka Kristal potrafi płakać, śmiejąc się, a nawet kaszleć.

Aby pocieszyć lalkę Cry Babies Kristal, wystarczy podać jej smoczek lub przytulić ją do siebie. Jeśli jest chora, dziecko może sprawdzić jej temperaturę, podać syrop lub nawet założyć na nią tlenową maskę. Dzięki tym funkcjom, dzieci uczą się, jak postępować z chorym maluszkiem, rozwijając przy tym swoje umiejętności społeczne i empatię.


Płacząca lalka Cry Babies - zabawka z emocjami

Cechą wyróżniającą płaczącą lalkę Cry Babies jest jej zdolność do wyrażania emocji poprzez płacz. Dzięki temu dzieci uczą się, jak radzić sobie z emocjami innych i jak reagować na sytuacje, w których ktoś potrzebuje pocieszenia.

Cry Babies zabawka wzbudza w dziecku troskę i empatię, jednocześnie ucząc je odpowiedzialności za innych. Dzięki temu dzieci stają się bardziej wrażliwe na potrzeby innych i potrafią lepiej nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi.

Zapraszamy do naszej oferty, gdzie znajdziesz szeroki wybór lalek Cry Babies, w tym Cry Babies chora lalka oraz lalkę Cry Babies Kristal. Wybierz idealną Cry Babies zabawkę dla swojego dziecka i obserwuj, jak rozwija się jego empatia i umiejętności społeczne, dzięki niezwykłej zabawie z lalkami pełnymi emocji.

Dbamy o wysoką jakość oraz zadowolenie naszych klientów. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie u nas produkty dopasowane do swoich potrzeb! Życzymy udanych zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8311 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
zakup audiobooka przebiegł szybko i sprawnie
2024-07-21
Wszystko super, zgodnie z informacjami.
pixel