DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki edukacyjne dla najmłodszych

( ilość produktów: 766 )

Książki - Dla najmłodszych : Edukacyjne

Ogromną wartością książek dla najmłodszych dzieci jest ich zdolność do wspierania rozwoju malucha na wielu poziomach. W ofercie edukacyjnych książek dostępne są pozycje, które w szczególny sposób kształtują umiejętności manualne, logiczne, ortograficzne i matematyczne, a także kreatywność i wyobraźnię. Poniżej zaprezentujemy kilka wybranych kategorii książek tak, aby każde dziecko znalazło coś interesującego dla siebie.

Książki z zadaniami matematycznymi do nauki liczenia

Matematyka to nauka, której poznawanie może sprawiać wiele radości i satysfakcji. Książki z zadaniami matematycznymi pomogą dzieciom zrozumieć i opanować podstawy tej dziedziny, a także pokazać, jak matematyka może być prosta i przyjemna.

W naszej ofercie znajdują się publikacje dla różnych grup wiekowych, często uzupełnione zestawem ćwiczeń pomagających w nauce liczenia, w tym między innymi dodawania, odejmowania, mnożenia czy dzielenia, takie jak Matematyka z ćwiczeniami, Matematyka z komiksami czy też Wielka wyprawa w świat liczb. Liczydło pod lupą.  

Książki z zadaniami językowymi dla najmłodszych  

Poprawność ortograficzna i gramatyczna to podstawa prawidłowej komunikacji językowej. Dlatego w naszej księgarni oferujemy także książki edukacyjne zawierające ćwiczenia tych ważnych umiejętności, które pomogą dzieciom utrwalić zasady pisowni oraz rozwinąć umiejętności językowe. W kategorii tej dostępne są publikacje dla różnych przedziałów wiekowych. Wśród nich warto wspomnieć o takich tytułach, jak Abecadło. Proste słowa, Disney uczy. Elementarz przedszkolaka, Sylabki Tygryska. Nauka czytania.  

Książki rozwijające zdolności manualne i kreatywność dla najmłodszych

Wspieranie rozwoju zdolności manualnych i kreatywności, jak również rozwijanie wyobraźni dziecka to ważne elementy edukacji. W księgarni Matfel znajdują się tego typu książeczki, które zawierają różnorodne zadania kreatywne, takie jak rysowanie, malowanie, wycinanie czy klejenie, a także językowe łamigłówki, rebusy czy krzyżówki. W ofercie dla najmłodszych na uwagę zasługują z pewnością takie tytuły, jak: Zadania Żyrafki. Zadania do kolorowania, Moje pierwsze szlaczki w przedszkolu, Ćwiczę rękę i oko lub też Wielka księga zadań przedszkolaka.

Wspierając swoich najmłodszych czytelników, księgarnia Matfel dąży do tego, aby każde dziecko mogło znaleźć w ofercie publikacje, które pomogą mu rozwijać zdolności i umiejętności w sposób łączący naukę z zabawą. Serdecznie zapraszamy do działu książek z ćwiczeniami i życzymy miłej lektury!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Fajnie, szybko i sprawnie!
2024-04-12
Sprawnie Bez zastrzeżeń
pixel