DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki o ciąży

( ilość produktów: 247 )

Książki - Ciąża i wychowanie : Poradniki

Poradniki o ciąży

W ofercie księgarni internetowej Matfel znajdują się poradniki o ciąży, czyli książki idealne tak dla przyszłych rodziców, jak i najbliższych krewnych czy przyjaciół, którzy pragną aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach do narodzin nowego członka rodziny. Wydania poradnikowe na temat ciąży, porodu oraz wychowania małego dziecka to także dobry pomysł na prezent dla każdej pary spodziewającej się potomka!

Temat ciąży jest bardzo złożony i dla przyszłej mamy często także trudny. Gruntowne poznanie szczegółów dotyczących przebiegu ciąży czy porodu daje większe poczucie bezpieczeństwa i ułatwia przygotowanie się do tego wyjątkowego wydarzenia w życiu.

 

Najlepsze książki o ciąży

W naszym asortymencie znajdziesz tylko najlepsze książki o ciąży - w tym tytuły czysto poradnikowe, jak i przedstawiające punkt widzenia innych rodziców, stanowiące wyjątkowo ciekawe spojrzenie na rodzicielstwo.

Przyszłych rodziców interesują szczególnie pozycje wydawnicze dotyczące rozwoju dziecka w życiu płodowym, czyli opisujące najważniejsze fazy przebiegu ciąży. W ofercie księgarni znaleźć można popularnonaukowe, poradnikowe tytuły dotyczące kolejnych trymestrów, jak i opracowania zbiorcze dotyczące całego okresu ciąży.

Poradniki o ciąży traktują również o zdrowym odżywianiu w tym czasie oraz utrzymywaniu aktywności fizycznej na bezpiecznym poziomie. Wybrane książki dla kobiet w ciąży dotyczą ponadto kwestii przebiegu porodu oraz opieki nad maleństwem w pierwszych dniach jego życia. Dla wielu przyszłych mam poród, czy to naturalny, czy też przez cesarskie cięcie staje się powodem do niepokoju i wywołującym dodatkowy, niepotrzebny stres. Poznając to zagadnienie bliżej młoda mama ma możliwość lepszego przygotowania się do całego procesu.

 

Poradniki dla świeżo upieczonych rodziców

Wśród poradników dotyczących ciąży i porodu znajdują się również książki na temat prawidłowej opieki nad noworodkiem. Szczególnie interesujące z punktu widzenia przyszłych rodziców są pozycje na temat karmienia piersią, a następnie żywienia niemowlęcia stopniowo wprowadzanymi do diety składnikami.

A jak radzić sobie z kolkami u niemowlęcia? Czy noworodek będzie przesypiał całe noce? Te oraz szereg innych pytań rodzi się w głowie rodziców, zwłaszcza tych, którzy w taką życiową rolę wejdą po raz pierwszy. Wartościowe odpowiedzi oraz sprawdzone wskazówki znaleźć można w książkach dostępnych w naszym asortymencie!

 

Poradniki o wychowaniu dzieci

Przyszłych rodziców często martwić może także kwestia poprawnego wychowania ich nowonarodzonego dziecka. Jakich zasad warto się trzymać? Czego unikać, by dorastanie malucha, a później także nastolatka było procesem bezpiecznym emocjonalnie? Warto przeczytać kilka pozycji na ten temat, nawet jeśli Wasze dziecko jest jeszcze bardzo małe! To wiedza, która zaowocuje w przyszłości.

Nie możemy zagwarantować, że nasze poradniki sprawią, że każdy dzień będzie wyglądał "książkowo", ale z pewnością dzięki zawartej w nich wiedzy życie będzie nieco prostsze - tak dla rodziców, jak i samego dziecka!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego zamówienia, ponieważ dotarło ono szybciej niż przewidywany termin dostawy.
pixel