SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Książki do nauki języka portugalskiego

( ilość produktów: 33 )

Nauka języków obcych - Portugalski

Książki do nauki języka portugalskiego

Język portugalski wywodzi się z rodziny romańskich języków indoeuropejskich. Jest jedyny w swoim rodzaju, ma piękne brzmienie i wielu fanów na całym świecie. W tej kategorii znajdziesz merytoryczne książki do nauki portugalskiego, dzięki którym poznasz zasady gramatyki, ortografii i wymowy. Dzięki nowoczesnym podręcznikom będziesz mógł na bieżąco weryfikować postępy nauki i bez oporów komunikować się w języku portugalskim.

Nowoczesne książki do nauki portugalskiego

W ofercie naszej księgarni możesz książki do nauki języka portugalskiego przeznaczone dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy książki poruszające zagadnienia gramatyczne, słowniki, samouczki, rozmówki. Bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz przygodę z portugalskim, czy znasz już podstawy, z pewnością znajdziesz na wirtualnych półkach Matfel.pl odpowiedni tytuł dla siebie.

Sprzedajemy książki do nauki portugalskiego najlepszych oficyn wydawniczych na rynku, takich jak np.: Lidel, Nowela, Preston Publishing. Dzięki ciągłej rozbudowie asortymentu wzbogacamy ofertę o nowe tytuły, co sprawia, że każdy fan języka portugalskiego jest zadowolony z zakupów w naszej księgarni internetowej.

Polecane książki do nauki portugalskiego - bestsellerowe wydania

Jeżeli chcesz szybko opanować podstawy gramatyki języka portugalskiego oraz poznać zwroty przydatne w codziennych sytuacjach, zwróć uwagę na pierwszą część podręcznika Portugalski w tłumaczeniach opracowanego przez Przemysława Dębowiaka (Preston Publishing). Wydanie klarownie wyjaśnia zasady gramatyczne, ma atrakcyjną oprawę graficzną i zawiera ponad 1200 zdań oraz wyrażeń. Ta solidnie przygotowana książka łączy naukę gramatyki z doskonaleniem wymowy oraz rozumienia ze słuchu. Inna propozycja to zeszyt ćwiczeń Portugalski dla początkujących (praca zbiorowa) wydawnictwa Nowela. Zawiera proste i ciekawe polecenia, dzięki którym możesz łatwo zweryfikować postępy nauki. Zeszyt ćwiczeń wyjaśnia podstaw gramatyki języka portugalskiego i pozwala w efektywny sposób przyswoić słownictwo potrzebne do prostej komunikacji.

Zamów tanie książki do nauki portugalskiego w księgarni Matfel.pl i ciesz się szybką dostawą!

Każdy czytelnik, który zamówi książki do nauki języka portugalskiego, może wybrać dogodną metodę wysyłki towaru (np. firma kurierska, paczkomaty, Poczta Polska). Staramy się odpowiadać na potrzeby Klientów i wspierać ich na każdym etapie procesu zakupowego. Jeżeli masz pytania dotyczące przebiegu realizacji zamówienia, prosimy o kontakt poprzez wiadomość e-mail lub infolinię. Zachęcamy również po odbiór książki do nauki portugalskiego w krakowskim punkcie stacjonarnym. Przekonaj się, jakie tytuły są aktualnie przecenione i skorzystaj z okazji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Sklep nastawiony na Klienta. Dziękuję za szybką dostawę i kontakt.
2023-12-09
Polecam....
pixel