! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Bajka o Calineczce

( ilość produktów: 1 )

Książki - Calineczka : Bajki

Kategoria „Calineczka” w księgarni internetowej Matfel zapewnia wybór książek i książeczek dotyczących historii maleńkiej dziewczynki – czyli Calineczki.

Klasyczna baśń Hansa Christiana Andersena przedstawia historię o dziewczynce, która po długich tułaczkach odnajduje szczęście u boku księcia elfów. W przygodach towarzyszy jej uczciwość, radość i pogodne usposobienie, a pomocy udzielają jej, między innymi, polne zwierzątka. Historia ta została zapisana przez Hansa Christiana Andersena i jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawanych dzieł tego autora.

Calineczka – książka Hansa Christiana Andersena

Calineczka, czyli książkowa wersja baśni Hansa Christiana Andersena jest znanym dziełem tego autora, szczególnie popularnym wśród młodszych dzieci. Została wydana po raz pierwszy w 1835 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. Historia została napisana z właściwym sobie urokiem i obowiązkowym w przypadku baśni morałem. Świat przedstawiony w tej powieści jest pełen magii i piękna. Przedstawia również różne emocje towarzyszące Calineczce w czasie jej podróży.  

Książeczka Calineczka

Książeczka Calineczka z serii „Już czytam sam” to świetnie zrealizowana adaptacja baśni, pozwalająca małym czytelnikom na samodzielne poznanie bohaterów. Piękne ilustracje ułatwiają zrozumienie tekstu i z pewnością wzbudzają zainteresowanie najmłodszych czytelników. Wersja ta zawiera w treści wszystkie najważniejsze wątki z dzieła Andersena, ale w bardziej uproszczonej, a zatem przystępniejszej formie. Książeczka ta jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8098 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Ubogie zabezpieczenie paczki na czas transportu.
2024-06-24
jestem zadowolony z obsługi i towaru
pixel