DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Egzaminy z języka angielskiego

( ilość produktów: 258 )

Nauka języków obcych - Egzaminy : Angielski

Książki egzamin ósmoklasisty z angielskiego - przygotuj się na egzamin

W naszej ofercie znajdą Państwo książki egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego, które pomogą uczniom przygotować się do tego ważnego sprawdzianu. Wśród dostępnych pozycji znajdują się zarówno książka: arkusze z angielskiego egzamin, jak i materiały do nauki gramatyki, słownictwa oraz umiejętności czytania i rozumienia tekstów.

W ofercie znajdą Państwo również próbny egzamin z angielskiego, który umożliwi uczniom sprawdzenie swoich umiejętności przed właściwym testem. Dzięki temu będą mogli Państwo lepiej ocenić swoje osiągnięcia, a także przekonać się, nad którymi zagadnieniami warto jeszcze popracować.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem książek egzamin z angielskiego, które pomogą uczniom osiągnąć sukces na egzaminie ósmoklasisty.


Książki egzamin ósmoklasisty z angielskiego – nauka gramatyki i słownictwa

Ważnym elementem przygotowania do egzaminu ósmoklasisty jest solidne opanowanie gramatyki i słownictwa języka angielskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo książki egzamin ósmoklasisty z angielskiego, które zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania, dzięki którym uczniowie będą mogli utrwalić swoją wiedzę i umiejętności.

Książki te oferują praktyczne i przystępne wyjaśnienia zagadnień gramatycznych, a także bogaty zbiór ćwiczeń, które pozwolą uczniom przetestować swoją wiedzę. Warto zwrócić uwagę na takie pozycje, jak "English Grammar in Use" czy "Essential Grammar in Use", które są uznawane za klasykę wśród podręczników do nauki gramatyki angielskiej.
Książki egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – rozwijanie umiejętności czytania i słuchania

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego sprawdza również umiejętności czytania i słuchania. W naszej ofercie znajdą Państwo książki egzamin z angielskiego, które pomogą uczniom doskonalić te umiejętności. Wśród dostępnych pozycji warto zwrócić uwagę na "Cambridge English Skills: Real Reading" oraz "Cambridge English Skills: Real Listening and Speakin", które zapewniają praktyczne ćwiczenia i zadania związane z rozumieniem tekstów pisanych i mówionych.

W naszej ofercie znajdują się również próbny egzamin z angielskiego oraz książka z arkuszami z angielskiego egzamin, które pozwolą uczniom sprawdzić swoje umiejętności czytania i słuchania na podobnych zadaniach, jak te, które wystąpią na egzaminie ósmoklasisty. Dzięki temu uczniowie będą mogli lepiej przygotować się do egzaminu i osiągnąć lepsze wyniki.


Duży wybór książek

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór książek do nauki języka angielskiego, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów. W szczególności polecamy naszą ofertę książek egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego, które pomogą uczniom przygotować się do tego ważnego sprawdzianu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem książek egzamin z angielskiego i życzymy powodzenia w nauce języka angielskiego oraz zdaniu egzaminu ósmoklasisty!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
2024-04-22
OK
pixel