SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Atlasy szkolne

( ilość produktów: 249 )

Książki - Szkolne : Atlasy

Atlas szkolny

Atlas szkolny to pomoc naukowa, która przyda się każdemu uczniowi bez względu na to, w jakiej akurat jest klasie, ponieważ zarówno dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej, jak i młodzież w szkole średniej uczęszcza na obowiązkowe zajęcia z przyrody bądź geografii. Takie atlasy szkolne z licznymi mapami sprawdzają się znakomicie podczas lekcji - uczeń może dzięki nim znaleźć szybko wszystkie niezbędne informacje. Taki atlas szkolny warto mieć również w domu, ponieważ pomoże podczas rozwiązywania zadań, a także i nauki do kartkówek i sprawdzianów. Atlasy szkolne należy zawsze kupować najnowsze - podczas zakupów należy zwrócić uwagę na rok wydania książki i wybrać najlepiej egzemplarz z bieżącego roku - wtedy możemy być pewni, że zawarte w książce informacje są aktualne. Warto zauważyć, że posiadamy zarówno szkolny atlas świata, jak i szkolny atlas Polski i posiadają one wszelkie niezbędne informacje, jakie musi poznać uczeń zarówno w szkole podstawowej, jak i w liceum. Nasze atlasy szkolne charakteryzują się tym, że zawierają wiele stron, na których można znaleźć różne mapy - z danymi statystycznymi, opisem środowiska naturalnego. Tego rodzaju atlas szkolny łączy ujęcie globalne z przeglądem regionalnym. W takich książkach znajduje się również charakterystyka społeczna i gospodarcza, co pozwala lepiej zrozumieć dany kraj. Z kolei grafiki i analizy przyrodnicze pomagają zapamiętać niezbędne informacje na temat przyrody z różnych miejsc. Dodatkowo autorzy podkreślają również turystyczne walory danych miejsc.


Dlaczego uczeń powinien posiadać atlas szkolny?

Takie rozwiązania jak atlas szkolny składa się z wielu map - nawet kilkuset - które wykonano w różny sposób. Posiadają najnowsze informacje, zaktualizowane badania naukowe, zmiany polityczne, dane statystyczne, precyzyjne analizy, dlatego też sprawdzą się znakomicie podczas lekcji, także w klasach z rozszerzoną geografią. Szczegółowe opracowania pozwalają w łatwy i szybki sposób uzyskać potrzebne informacje, a także i naukę. Ponadto mapy pozwalają zrozumienie procesów, jakie zachodziły w polityce, historii czy społeczeństwie.


Nasze artykuły

Wśród naszych artykułów można znaleźć wiele różnych pomocy naukowych i materiałów edukacyjnych, w tym również podręczniki, mapy i albumy. Posiadamy także pomoce, które warto zaopatrzyć się na lekcje przyrody i geografii - szkolny atlas świata i szkolny atlas Polski. Nasze publikacje mogą mieć różne mapy, różne wielkości, różną ilość stron, różne okładki (okładka miękka lub twarda) - z tego też powodu podczas wyboru odpowiedniego atlasu należy się zastanowić, co będzie potrzebne naszemu dziecku do nauki. W szkole podstawowej atlasy mogą być mniejsze i nieco lżejsze, ponieważ dopiero na geografii uczniowie zapoznają się z wieloma szczegółowymi informacjami. Atlas szkolny sprawia, że nauka staje się przyjemniejsza i o wiele łatwiejsza, ponieważ wszystkie niezbędne informacje znajdują się w jednym miejscu. Atlasy mają jeszcze inne zalety - pobudzają ciekawość świata i dzięki nim dzieci chcą odkrywać nowe rzeczy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
2024-03-01
Szybka dostawa, fajny produkt Polecam
pixel