DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Biografie biznesmenów

( ilość produktów: 37 )

Książki - Biznes : Biografie

Osób marzących o własnym biznesie nie brakuje, tak samo jak tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę i osiągnąć sukces. Wiele jest szkoleń poświęconych rozwojowi i poradników na temat biznesu. Jednak wiedzy najlepiej szukać u źródeł, a więc u specjalistów, którzy ten cel osiągnęli.

Biografie biznesmenów - nauka biznesu od najlepszych

Dużą pomocą mogą się okazać książki biograficzne o biznesmenach. Mogą skutecznie zmotywować do działania, a przy tym zainspirować i ukierunkować. Czytając o tym, jakie były początki rekinów biznesu, jakie decyzje podejmowali i jakie było ich podejście do rozwoju, czytelnik może się wiele nauczyć, patrząc z tej perspektywy, biografie biznesmenów to możliwość nauki od najlepszych i prawdziwe case study. To wyjątkowo wartościowa lektura dla każdego, komu zależy na karierze, a być może i założeniu własnej firmy.

Biografia biznesowa, czyli jak powstały znane marki?

Biznes to pojęcie bardzo szerokie, dlatego biografie są różnorodne i dotyczą przedstawicieli różnych branż. Do oferty naszej księgarni staramy się włączać książki mające dużą wartość merytoryczną, ale też takie, które są przyjemne w odbiorze. Biografia biznesmena to nie tylko fakty na temat jego dokonań w karierze. Bohaterzy książek pozwalają się poznać również od innej strony. Nie tylko udzielają wskazówek biznesowych, ale też opowiadają o swoich pasjach, czy życiu rodzinnym. Można zajrzeć za kulisy marki Christiana Diora, poznać Jeffa Bezosa – prezesa Amazona albo Ewę Wachowicz, która uzyskała tytuł Miss Polonia. To jedynie kilka przykładów, bo osobowości, które mogą być inspiracją, jest znacznie więcej, a każda kolejna książka to cenna lekcja.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-12
Ok
pixel