DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

5-latki - Podręczniki

( ilość produktów: 72 )

Podręczniki - 5-latki : Nauczanie przedszkolne

Książki dla 5 latka do przedszkola

W naszej księgarni internetowej można znaleźć wiele zróżnicowanych artykułów różnego rodzaju. Oferujemy także podręczniki dla dzieci, również tych przedszkolnych. Książki tego rodzaju dla przedszkolaków pozwalają w krótkim czasie zdobyć cenną wiedzę oraz niezbędne umiejętności, które znacznie ułatwią naukę w niedalekiej przyszłości.

Kategoria Nauczanie przedszkolne 5 latka na Matfel.pl oferuje bogaty wybór podręczników i materiałów edukacyjnych, które pomogą rodzicom i nauczycielom w przygotowaniu dzieci w wieku 5 lat do rozpoczęcia nauki w przedszkolu. Wybierz książki dla 5 latka do przedszkola spośród szerokiego asortymentu produktów, które pomogą Twojemu dziecku w rozwoju i przygotują go do nauki w przedszkolu. W ofercie znajdziesz podręczniki do przedszkola dla 5 latka, karty pracy przedszkole 5 latki, Tropiciele pięciolatek, a także zabawy i ćwiczenia dla przedszkolaków, gry logiczne i matematyczne, a także wiele innych produktów z zakresu edukacji przedszkolnej.

 

Książki z zadaniami dla 5 latka

Książki z zadaniami dla 5 latka to podręcznik, który przygotuje Twoje dziecko do nauki w przedszkolu. W publikacji znajdziesz ćwiczenia i zadania do wykonania wraz z informacjami o tym, jak zrobić ćwiczenia i jakie są ich cele. Publikacja jest bogato ilustrowana i dostosowana do poziomu rozwoju dziecka. Zawiera różnorodne ćwiczenia, które pozwolą rozwijać zdolności poznawcze i manualne dziecka oraz kształtować jego motywację do nauki.

 

Karty pracy przedszkole 5 latki

Karty pracy przedszkole 5 latki wspaniale wspomogą Twoje dziecko w kształtowaniu umiejętności i nabywaniu wiedzy potrzebnej w przedszkolu. Zestawy kart edukacyjnych posiadają różnorodne tematy, które pozwolą rozwijać zdolności poznawcze dziecka, wspomagać koordynację ruchową, rozwijać umiejętności matematyczne, logiczne i językowe. Karty pracy przedszkole 5 latki dostosowane są do wieku dziecka, wyposażone w atrakcyjne ilustracje i zawierają ciekawe scenariusze działań.

 

Podręczniki do przedszkola dla 5 latka

Podręczniki do przedszkola dla 5 latka to kompendium wiedzy, które przygotuje Twoje dziecko do rozpoczęcia nauki w przedszkolu. Publikacja zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące edukacji przedszkolnej. Znajdziesz w niej zadania i ćwiczenia z zakresu matematyki, języka polskiego i obcych, przyrody, historii, religii, techniki oraz wielu innych przedmiotów. Podręcznik dla 5 latka do przedszkola jest starannie opracowany i dostosowany do poziomu rozwoju dziecka.

 

Tropiciele pięciolatek

Tropiciele pięciolatek to seria publikacji, przeznaczonych dla dzieci w wieku 5 lat. Książeczki zawierają wiele ciekawych, edukacyjnych ćwiczeń, które pomogą Twojemu dziecku w rozwoju. Znajdziesz w nich ćwiczenia językowe, matematyczne, logopedyczne, plastyczne, muzyczne oraz wiele innych. Tropiciele pięciolatek są bogato ilustrowane i dostosowane do poziomu rozwoju dziecka. Zabawy i ćwiczenia zawarte w publikacji przygotują Twoje dziecko do rozpoczęcia nauki w przedszkolu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-11
Szybko i sprawnie.polecam
pixel