DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Słowniki polsko-duńskie

( ilość produktów: 3 )

Nauka języków obcych - Słowniki : Duński

Atrakcyjnie wydane, zawierające tysiące podstawowych i specjalistycznych haseł słowniki polsko-duńskie to przydatne pomoce naukowe dla każdego, kto uczy się duńskiego i to niezależnie od aktualnie posiadanych umiejętności językowych. Słownik może przydać się osobie początkującej, dopiero poznającej duński, a także osobom na poziomie średnim i zaawansowanym. Skorzystaj z bogatej oferty matfel.pl i zamów słownik powszechny lub ilustrowany.

Słowa po duńsku i ich wymowa

Jeśli uczestniczysz w kursie językowym z duńskiego, korzystasz z repetytoriów, ćwiczeń lub rozmówek polsko-duńskich, przydatnym uzupełnieniem dla tego typu publikacji będzie obszerny lub kieszonkowy słownik duński. W ofercie przygotowanej przez naszą księgarnię internetową znajdziesz również słowniki polsko-duńskie dla najmłodszych. To bogato ilustrowane książki, które mogą zainteresować dzieci i młodzież w różnym wieku, ułatwiając poznanie i zapamiętanie wielu podstawowych słówek niezbędnych do nawiązania prostej konwersacji. Oczywiście sprzedajemy również inne książki do nauki duńskiego, dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Sprawdź i zamów jedną z nich!

Obszerne i zwięzłe słowniki polsko-duńskie dla każdego

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne słowniki duńsko-polskie. Znajdziesz w tym miejscu słowniki obszerne, zawierające kilkadziesiąt tysięcy haseł i publikacje zdecydowanie bardziej zwięzłe, które zawierają jedynie podstawowe słowa niezbędne do prowadzenia rozmów na poziomie podstawowym. Wszystkie prezentowane słowniki polsko-duńskie są książkami wydanymi w sposób profesjonalny, wzbogaconymi o dodatkową zawartość, taką jak przykłady krótkich rozmówek i teorię objaśniającą charakterystyczne elementy języka duńskiego.

Przygotuj się do egzaminu lub doskonal swój duński, sięgając po obszerne słowniki polsko-duńskie z tysiącami haseł objaśniających znaczenie popularnych słów, zawierające teorię i słownictwo specjalistyczne z różnych dziedzin. W księgarni znajdziesz również mniejsze słowniki dla początkujących i ich ilustrowane wersje dla dzieci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
bardzo miła obsługa i szybka relizacja zamówienia.
2024-04-13
Szybko i profesjonalnie
pixel