DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podstawowa 0-3 - Podręczniki

( ilość produktów: 598 )

Podręczniki - Podstawowa 0-3 : Pomoce edukacyjne

W księgarni Matfel znajdziesz bogatą ofertę pomocy edukacyjnych oferowanych dzieciom z klas 0-3 szkoły podstawowej. Wśród naszej oferty znajdziesz materiały, które wspomogą naukę młodszych uczniów oraz pomogą nauczycielom i rodzicom w efektywnym kształceniu dzieci. Prezentujemy zarówno tradycyjne podręczniki, jak i innowacyjne, dydaktyczne narzędzia kreatywne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ortografia klasa 3 - karty pracy

Ortografia to obszar, który sprawia wiele kłopotów uczniom, zarówno tym młodszym, jak i nieco starszym. Właśnie dlatego w księgarni Matfel przygotowaliśmy zestaw materiałów wspomagających naukę ortografii dla uczniów klasy 3 szkoły podstawowej. Proponujemy karty pracy, które w atrakcyjnej i przystępnej formie ćwiczą z dziećmi zasady ortograficzne.

Karty pracy z ortografii klasy 3 to zbiór zadań, które pozwalają na praktyczne wyćwiczenie umiejętności pisowni słów trudnych, poznanie zasad ortograficznych i wyrazów o trudnej pisowni. Karty pracy są atrakcyjne dla dzieci dzięki kolorowym ilustracjom oraz ciekawym zagadnieniom, które pomagają w łatwiejszym zapamiętaniu trudniejszych reguł.

Pomoce dydaktyczne dla klas 1-3

Wspierając naukę dzieci z klas 1-3, w księgarni Matfel przygotowaliśmy bogaty wybór pomocy dydaktycznych, które ułatwiają przyswajanie wiedzy z różnych dziedzin. Oferta obejmuje materiały z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody czy edukacji wczesnoszkolnej.

Dostępne pomoce dydaktyczne dla klas 1-3 obejmują, na przykład:

  • czytanki i książki do nauki czytania,
  • zeszyty ćwiczeń z zakresu pisania, czytania i liczenia,
  • karty pracy z różnych dziedzin,
  • gry edukacyjne,
  • puzzle, naklejki czy układanki wspomagające naukę.

Pomoce matematyczne dla klas 1-3 szkoły podstawowej

Wiedza matematyczna jest niezbędna w życiu każdego ucznia. W księgarni Matfel oferujemy szeroką gamę pomocy edukacyjnych z zakresu matematyki dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Dostępne są podręczniki, zeszyty ćwiczeń, książki i plansze, które ułatwiają przyswojenie wiedzy matematycznej na etapie wczesnoszkolnym.

W ofercie dostępne są pomoce matematyczne dla klas 1-3 szkoły podstawowej, które obejmują:

  • ćwiczenia związane z liczeniem (ćwiczenia z dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia),
  • naukę poprawnego rozróżniania i pisania liczb,
  • podstawowe zagadnienia związane z geometrią,
  • gry i quizy edukacyjne o tematyce matematycznej.

Księgarnia Matfel dba o wysoką jakość oferowanych materiałów, dlatego współpracujemy z renomowanymi wydawnictwami oraz sprawdzonymi autorami. Zapraszamy do zakupów pomocy edukacyjnych dla uczniów na etapie wczesnoszkolnym!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Super obsługa
2024-07-11
Wszystko super
pixel