DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Rozmówki czeskie

( ilość produktów: 4 )

Nauka języków obcych - Rozmówki : Czeski

Rozmówki czeskie

Planujesz wypad na weekend do czeskiej Pragi? A może szykuje się dłuższy pobyt u naszych sąsiadów? Bez względu na to, kiedy i na jak długo wyjeżdżasz, przydatne będzie książkowe wydanie rozmówek czeskich! Co znajdziesz w książce tego rodzaju?

"Rozmówki czeskie" to ogólna nazwa dla tytułów, w których znajdziesz najpopularniejsze zwroty w tym języku. Warto mieć przy sobie takie wydanie, by prawidłowo zameldować się w hotelu, zamówić posiłek w restauracji czy zarezerwować bilet kolejowy. W zależności od wydania w rozmówkach czeskich znajdziesz kilkaset i więcej haseł, które stanowią mocną podstawę do porozumiewania się w tym języku.

 

Rozmówki polsko-czeskie, czyli przyjemna nauka języka

Wiesz, że wykorzystując rozmówki polsko-czeskie możesz nie tylko poznać najpopularniejsze zwroty, ale i rozpocząć w przyjemny sposób naukę języka czeskiego? W szkołach językowych nie jest to zbyt popularny kierunek nauki, a ewentualne kursy mogą być dość kosztowne. Tymczasem w naszej księgarni znajdziesz tanie wydania rozmówek polsko-czeskich, dzięki którym zdobędziesz podstawową wiedzę. Sprawdzisz też, czy faktycznie jest to język obcy, z którym chcesz mieć dalej kontakt.

Bardzo dobrym wyborem będą rozmówki polsko-czeskie z wymową. W tego rodzaju opracowaniach autorzy dokładnie opisują poprawną wymowę fonetyczną każdego wyrażenia. Taka opcja umożliwia bardzo dobre rozeznanie się w sposobie prawidłowego wymawiania od razu całych zdań, co z kolei przekłada się na większą pewność siebie, gdy już konieczne będzie porozumienie się z kimś bezpośrednio na miejscu, w Czechach.

 

Język czeski - rozmówki dla każdego

Książki pozwalające bliżej poznać język czeski (rozmówki polsko-czeskie) to pozycje niezwykle przydatne nie tylko osobom, które chcą wyjechać do Czech w celach rekreacyjnych. To również doskonałe wsparcie w życiu zawodowym!

Coraz więcej firm europejskich wychodzi poza granice swoich krajów i łączy z podobnymi przedsiębiorstwami znajdującymi się po sąsiedzku. Podobnie wygląda sprawa pomiędzy Polską i Czechami - coraz częściej dochodzi do różnego rodzaju fuzji. Pracownicy takich podmiotów muszą wówczas w dość krótkim czasie poznać przynajmniej podstawy nowego języka. Rozmówki polsko-czeskie stają się szybką i wygodną ściągą umożliwiającą przyswojenie sobie podstawowych słówek i zwrotów.

 

Nauka języka czeskiego w każdym wieku

Rozmówki czeskie (z wymową lub dodatkowym słowniczkiem) to opracowanie książkowe, po które sięgnąć można w każdym wieku! Może sprawić, że nastolatek z przyjemnością i radością zacznie uczyć się nowego dla siebie języka. Przystępnie przedstawione wyrażenia mogą ułatwić naukę także seniorom, którzy w wolnym czasie szukają dla siebie nowych wyzwań.

Rozmówki czeskie to również pozycja obowiązkowa dla każdego, kto już kiedyś miał styczność z tym językiem i po latach przerwy chce przypomnieć sobie istotne zwroty i powtórzyć najważniejsze słówka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Zdecydowanie polecam, szybka dostawa
2024-05-17
ograniczona ilość opcji przesyłki i odbioru zamówionych produktów, dodatkowo większość opcji jest płatna.
pixel