SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do gramatyki angielskiej

( ilość produktów: 586 )

Nauka języków obcych - Gramatyka : Angielski

Książki do gramatyki angielskiej - Nauka języków obcych

Nauka języka obcego przyniesie pożądane efekty tylko wtedy, gdy zainwestujesz w merytoryczne materiały opracowane przez doświadczonych lingwistów. Jeżeli Twoją piętą achillesową jest gramatyka angielska, książka kupiona w naszej księgarni internetowej pozwoli Ci zrozumieć najważniejsze zasady gramatyczne i uwierzyć we własne siły. W tej kategorii oferujemy nowoczesne książki do nauki gramatyki angielskiej stworzone z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Sprawdź, jakie tytuły są często polecane przez nauczycieli tego języka obcego.

Gramatyka angielska - książka do nauki zagadnień gramatycznych

Zastanawiasz się, czym cechuje się najlepsza książka do nauki gramatyki angielskiej? Wartościowa publikacja wyjaśnia zasady gramatyczne, pokazując je na przykładach, zachęcając do przećwiczenia przerabianych informacji w praktyce. Oferuje czytelnikowi różnorodne ćwiczenia na stopniowalnym poziomie trudności. Posiada logiczną strukturę i wyrazisty podział na dane zagadnienia. To nie wszystko. Dobra książka do gramatyki języka angielskiego jest napisana w atrakcyjny i zrozumiały sposób, zachęca do lektury dzięki atrakcyjnej oprawie graficznej, równomiernie rozwija wszystkie sprawności językowe.

Na wirtualnych półkach Matfel.pl znajdziesz książki do nauki gramatyki angielskiej renomowanych oficyn wydawniczych, takich jak np.: Edgard, Exspress Publishing, Nowa Era, Macmillan, Pearson, Oxford University Press, Wagros i wiele innych.

Gramatyka angielska - książka opracowana przez ekspertów

Jakie książki do gramatyki angielskiej warto kupić? Pozytywne opinie zbiera Speakout 2ND Edition. Advanced Plus. Workbook (autor: Richard Storton) wydawnictwa Pearson. Pozycja zawiera sprawdzoną metodykę, kompaktową strukturę i umożliwia dostosowanie poziomu trudności do potrzeb uczącej się z niej osoby. Inna, rekomendowana książka to English for Life Elementary Workbook (autor: Tom Hutchinson) wydawnictwa Oxford Ubinersity Press. Opracowanie zawiera 80 lekcji, krok po kroku wyjaśniając kolejne reguły gramatyczne. To praktyczna, rzeczowa i atrakcyjnie wydana książka stworzona z myślą o osobach dorosłych, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego lub próbowały i szybko zrezygnowały.

Gramatyka angielska - książka w dobrej cenie. Złóż zamówienie w księgarni internetowej Matfel.pl

Książka do gramatyki języka angielskiego zamówiona w naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni od uiszczenia opłaty. Zapewniamy bezpieczne systemy płatności, dogodne metody dostawy i miłą obsługę Klienta. Na bieżąco wprowadzamy do oferty nowe publikacje, dzięki czemu wybór książek jest naprawdę urozmaicony. Sprawdź już dziś, jakie tytuły są obecnie przecenione i kup wydanie, dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności językowe!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
jestem zadowolona
2024-03-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyne czego można się "przeczepić" to opakowanie które deszcz rozmoczył. Na szczęście książka jest w stanie nieuszkodzonym.
pixel