! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Zeszyty w kratkę 60 kartek

( ilość produktów: 344 )

Artykuły szkolne i papiernicze - kratka 60k : Zeszyty i notatniki

Trudno wyobrazić sobie uczestnictwo w lekcjach bez zeszytu, w którym można sporządzać notatki. Zeszyty szkolne są więc potrzebne wszystkim uczniom bez względu na to, w jakim są wieku. Mimo to liczba kartek, jakie zawierają, już nie zawsze jest taka sama. W starszych klasach uczniowie chętniej sięgają po zeszyty 60-kartkowe w kratkę, które posłużą im cały semestr lub rok szkolny.

Czym charakteryzują się zeszyty szkolne dobrej jakości?

Zeszyty w kratkę kojarzą się w pierwszej kolejności z matematyką, jednak prawda jest taka, że korzysta się z nich na większości przedmiotów. Jeżeli papier jest dobrej jakości, a więc jego gramatura wynosi 70 g/m2, pozwoli na wygodne pisanie, bez ryzyka przebijania tuszu. Ponieważ zeszyty w kratkę 60-kartkowe mają posłużyć przez długi czas, należy zweryfikować nie tylko jakość kartek, ale też jakość wykonania okładki. Powinna być sztywna, aby się nie wyginała, dobrym pomysłem będą zeszyty szkolne w twardych okładkach. Jednak w ich przypadku trzeba się liczyć z tym, że będą cięższe aniżeli te, które wykończono okładką miękką. Dobra okładka jest najczęściej laminowana, co wiąże się z dodatkową warstwą chroniącą papier przed uszkodzeniem. Stawiając na zeszyty tego typu, zyskuje się pewność, że są wysokiej klasy i doskonale spełnią swoją funkcję.

Szeroki wybór zeszytów szkolnych

Nasz asortyment obejmuje zeszyty szkolne w wielu odsłonach. Wśród nich są zeszyty 60-kartkowe w kratkę. Dbamy, by do naszej oferty trafiały produkty dobrej jakości, więc jesteśmy pewni, że korzystanie z nich będzie dla ucznia wygodne. Ponadto różnią się między sobą designem. Są modele klasyczne i ponadczasowe, które spodobają się wielu osobom. Nie brakuje też propozycji zawierających elementy humorystyczne, ilustracje nawiązujące do fauny i flory, kosmosu albo motoryzacji. Jeżeli kupujący wie, do jakiego przedmiotu będzie dany zeszyt, może wybrać taki, którego okładka będzie się z nim kojarzyć.

Aby wyprawka szkolna była mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu, dobrą propozycją będzie zakup pakietu zeszytów, w których każda sztuka po przeliczeniu będzie tańsza, niż gdyby były kupione osobno.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Słabe pakowanie, na szczęście zamówienie nie uszkodzone.
2024-06-16
Jestem zadowolony
pixel