DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Pedagogika, Oświata, Szkolnictwo - Książki obcojęzyczne

( ilość produktów: 55 )

Książki obcojęzyczne - Pedagogika, Oświata, Szkolnictwo : Angielski

Pedagogika po angielsku – książki o nauczaniu dla studentów, pedagogów i badaczy

Na stronie internetowej księgarni Matfel.pl można znaleźć szeroki wybór książek związanych z pedagogiką, oświatą i szkolnictwem. Kategoria "Pedagogika, Oświata, Szkolnictwo" zawiera wiele ciekawych tytułów, które mogą być przydatne zarówno dla pedagogów, nauczycieli, jak i wszystkich zainteresowanych tą dziedziną.

 

Pedagogika specjalna po angielsku

Pedagogika specjalna to dziedzina pedagogiczna, która zajmuje się edukacją i wychowaniem osób z różnymi formami niepełnosprawności. Na stronie Matfel.pl można znaleźć książki po angielsku, które omawiają różne aspekty pedagogiki specjalnej, takie jak metody i techniki nauczania, wsparcie pedagogiczne czy diagnoza i terapia niepełnosprawności. Czytając te książki, można zdobyć wiedzę na temat dobrych praktyk oraz sposobów pomocy osobom z różnymi schorzeniami.

 

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza po angielsku

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza to jedna z podstawowych dziedzin pedagogiki, która dotyczy opieki i wychowania dzieci i młodzieży. Księgarnia Matfel.pl oferuje książki po angielsku, które omawiają zagadnienia związane z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą, takie jak teoria wychowania, metody pracy i komunikacji z dziećmi, czy rozwój psychofizyczny w okresie dzieciństwa i adolescencji. Te książki mogą być przydatne zarówno dla nauczycieli, jak i dla rodziców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze.

 

Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna po angielsku

Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna to obszar pedagogiki, który dotyczy edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Kategoria "Pedagogika, Oświata, Szkolnictwo" na Matfel.pl oferuje książki po angielsku, które omawiają różne aspekty związane z tym tematem. Znajdują się tutaj książki dotyczące metodyki nauczania, programów edukacyjnych, rozwoju dziecka, a także pedagogiki zabawy i kreatywności. Te książki mogą być przydatne zarówno dla nauczycieli, jak i dla rodziców, którzy chcą lepiej zrozumieć i wspierać rozwój swojego dziecka.

 

Książki o nauczaniu po angielsku

Nauczanie to kluczowy element pedagogiki, dlatego księgarnia Matfel.pl oferuje szeroki wybór książek po angielsku poświęconych tematyce nauczania. Książki te zawierają praktyczne wskazówki i metody nauczania, omawiają różne strategie dydaktyczne, motywują do twórczego podejścia do nauczania i rozwijania umiejętności interpersonalnych. Czytanie tych książek po angielsku może być inspirujące i pomocne dla nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę w dziedzinie nauczania.

Kategoria "Pedagogika, Oświata, Szkolnictwo" na Matfel.pl to bogactwo książek po angielsku dotyczących różnych dziedzin pedagogiki. Książki te są cennym źródłem wiedzy dla pedagogów, nauczycieli, rodziców i wszystkich zainteresowanych tą dziedziną. W ofercie znajdują się książki dotyczące pedagogiki specjalnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz książki o nauczaniu. Czytając te książki, można zdobyć wartościową wiedzę, inspirację i praktyczne wskazówki dotyczące pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Szybko i wszystko ok
2024-07-11
Wszystko super
pixel