! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Malowanie po numerach

( ilość produktów: 731 )

Szukając ciekawego sposobu na spędzanie wolnego czasu, warto wziąć pod uwagę malowanie po numerach. To bardzo twórcze i relaksujące zajęcie, jakie przypadnie do gustu osobom w różnym wieku. Obcowanie ze sztuką zawsze przynosi korzyści, a możliwość stworzenia autorskiego dzieła będzie źródłem satysfakcji.

Malowanie po numerach - o co właściwie chodzi?

Malowanie według numerów nie jest niczym skomplikowanym. Na podobraziu albo kartonie znajdują się numery. Do zestawu są dołączone także farby podpisane numerami. Malowanie po numerach oznacza, że dany kolor farby nanosi się na pole obrazu oznaczone tą samą liczbą. Wraz z pokryciem każdego kolejnego kawałka powstaje ręcznie namalowany i bajecznie kolorowy obraz. Obrazy malowane po numerach można powiesić na ścianie i każdego dnia cieszyć się wykonaną pracą.

Na tę formę aktywności mogą zdecydować się dzieci i dorośli. Z tego względu produkty różnią się nie tylko wzorami i grafikami, ale też stopniem zaawansowania. Malowanie po numerach dla dzieci oznacza tworzenie mniej skomplikowanych obrazów, są one prostsze niż te dla dorosłych.

Dlaczego warto postawić na malowanie po numerach?

Przede wszystkim obraz do malowania po numerach to nietuzinkowy sposób na to, by się zrelaksować. Malowanie po numerach wycisza, ale przy tym pomaga ćwiczyć precyzję i dokładność. Podczas malowania stymuluje się obie półkule mózgowe. Wpływa to na rozwój logicznego myślenia, kreatywność, emocje i koncentrację. Nie można pomijać kwestii radości i satysfakcji, jaką daje stworzenie dzieła sztuki. Ogrom pracy i uzyskany efekt zachęci do tego, by sięgnąć po kolejne obrazy do malowania po numerach.

Różnorodność obrazów malowanych po numerach

Ze względu na liczne zalety, jakimi cechuje się malowanie po numerach, produktów z tej kategorii nie mogło u nas zabraknąć. Obrazy malowane numerami mogą przedstawiać bajeczne krajobrazy, wizerunki ludzi, abstrakcje, zwierzęta, pojazdy, bohaterów filmów animowanych i wiele więcej. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Wysyłka jeszcze przed terminem (zamówione egzemplarze przed premierą), wszystko sprawnie
2024-05-27
wszystko ok
pixel