DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Zabawy - Podręczniki

( ilość produktów: 88 )

Podręczniki - Zabawy : Pomoce logopedyczno - dydaktyczne

Zabawy logopedyczne – książka

Książka Zabawy logopedyczne to idealny produkt dla rodziców, nauczycieli i logopedów, którzy chcą wspierać rozwój mowy u dzieci w wieku przedszkolnym. Książki z zabawami logopedycznymi zawierają wiele ćwiczeń i zadań, które pomogą dzieciom w rozwoju mowy. W książkach znajduje się wiele ciekawych ćwiczeń, m.in. ćwiczenia ruchowe, ćwiczenia słuchu i wymowy, ćwiczenia wokalizacji, ćwiczenia mowy spontanicznej, ćwiczenia oddechu i rytmu, ćwiczenia wzbogacające słownictwo, ćwiczenia koncentracji uwagi, ćwiczenia logicznego myślenia i wiele innych. Książki zawiera także pomysły na zabawy i gry, które pomogą w utrwaleniu nowo nabytych umiejętności mowy. Wiele pozycji ma ciekawe ilustracje, które pomogą dzieciom w zrozumieniu zawartych w książce zadań.

 

Historyjki obrazkowe – przedszkole

Historyjki obrazkowe to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Zestaw składa się z 48 sztuk kartonowych obrazków, które dzieci będą mogły łączyć tworząc różne historie. Dzięki temu zabawom, dzieci będą miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Obrazki są różnorodne, zawierają zwierzęta, przedmioty codziennego użytku, postacie ludzkie i wiele innych. Produkt jest wykonany z trwałych, kartonowych arkuszy, które są łatwe w przechowywaniu i nie wymagają czyszczenia.

 

Zabawy dydaktyczne

Zabawy dydaktyczne to doskonały produkt, który pomoże dzieciom w nauce matematyki i języka angielskiego. Zawiera wiele różnych zadań, ćwiczeń i gier, które pomogą dzieciom w rozwijaniu umiejętności matematycznych i językowych. Zestaw zawiera drewniane klocki, karty do gry, plansze i inne przedmioty, które pomogą dzieciom w nauce. Ponadto, produkt jest wyposażony w instrukcję, która wyjaśnia, jak wykorzystać zawarte w zestawie elementy do zabawy i nauki. Zabawy dydaktyczne są idealne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

 

Gry i zabawy dydaktyczne – wspomagajmy rozwój dzieci

Gry i zabawy dydaktyczne to idealny produkt dla rodziców, nauczycieli i logopedów, którzy szukają skutecznych narzędzi do wspierania rozwoju dzieci. Zawiera on szereg gier i zabaw, które pomogą dzieciom w rozwoju umiejętności społecznych, matematycznych, językowych i poznawczych. W skład produktu wchodzą szereg elementów do zabawy, takich jak plansze, karty, kostki, kostki do gry i wiele innych. Do zestawu dołączona jest instrukcja, która wyjaśnia, w jaki sposób wykorzystać zawarte w zestawie elementy do zabawy i nauki. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Staramy się, aby dział pomocy logopedycznych był wyposażony jak najlepiej. Mamy nadzieję, ze bez trudu znajdą w nim Państwo najpotrzebniejsze pozycje. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7388 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Jestem bardzo zadowolona ponieważ cena jest mega atrakcyjna, szybka realizacja, dobry kontakt z infolinią, szybkie rozwiązywanie problemu, dzieci szczęśliwe z zakupów, wszystkim polecam kupować na Matfel!
2024-04-17
Polecam, szybka wysyłka. Książka dobrze zapakowana.
pixel