DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Nauka czytania - Podręczniki

( ilość produktów: 152 )

Podręczniki - Nauka czytania : Podstawowa 0-3

Książki do nauki czytania

Książka do nauki czytania jest wspaniałym sposobem na rozpoczęcie przygody z czytaniem. Nasza bogata oferta książek dostarcza wszystkiego, czego Twoje dziecko potrzebuje, aby rozpocząć naukę czytania. W naszym asortymencie znajdą Państwo książki do nauki czytania, które są łatwe i przyjemne w użyciu. Wybierajmy takie, które są odpowiednie dla wieku i poziomu edukacji Twojego dziecka. Pozwól swojemu dziecku stawiać pierwsze kroki w czytaniu dzięki naszym książkom do nauki czytania.

 

Karty do nauki czytania

Karty do nauki czytania to świetny sposób, aby Twoje dziecko uczyło się czytać. Każda karta zawiera wyraz lub wyrażenie wraz z obrazem, dzięki czemu Twoje dziecko może łatwo połączyć wyraz i obraz. Zabawa w czytanie pomoże Twojemu dziecku uczyć się czytać szybciej i łatwiej. Nasze karty do nauki czytania są dostępne w różnych poziomach trudności, dzięki czemu możesz wybrać takie, które będą odpowiednie dla Twojego dziecka.

 

Elementarz do nauki czytania

Elementarz do nauki czytania to idealny sposób, aby nauczyć Twoje dziecko czytać. Nasze elementarze są pełne ciekawych ćwiczeń, które pomogą Twojemu dziecku w nauce czytania. Zawierają one zabawne i interesujące zadania, które pomogą Twojemu dziecku wyćwiczyć umiejętność czytania. Elementarze są dostępne w różnych poziomach trudności, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie odpowiedni dla Twojego dziecka. Można u nas znaleźć elementarze do czytania metodą sylabową, elementarze, które pomagają w nauce czytania i pisania i wiele innych, a wszystko zachęcające dzieci do aktywnego czytania!

 

Nauka czytania sylabami

Nauka czytania sylabami jest świetnym sposobem na naukę czytania. Sylabizacja jest procesem, w którym słowa są podzielone na sylaby i nauczyciel lub rodzic pomaga dziecku w nauce czytania, koncentrując się na wyodrębnieniu sylab. Jest to świetny sposób na zapoznanie dziecka z czytaniem, ponieważ pomaga ono w wyodrębnianiu sylab, które są podstawą do czytania. Nasza oferta obejmuje szereg produktów do nauki czytania sylabami - zachęcamy do zapoznania się z polecanymi przez nas produktami.

Oprócz książek, kart oraz elementarzy do nauki czytania, w naszej ofercie znajdują się także liczne materiały dydaktyczne, które wspomagają ten proces. Gry, układanki i inne pomoce ułatwią maluchowi naukę sztuki czytania. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszych działów, w celu znalezienia odpowiednich książek, dopasowanych do poziomu i wieku dziecka. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7388 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Produkt dostarczony w stanie nienaruszonym, dostawa szybka.
2024-04-18
Jestem bardzo zadowolona ponieważ cena jest mega atrakcyjna, szybka realizacja, dobry kontakt z infolinią, szybkie rozwiązywanie problemu, dzieci szczęśliwe z zakupów, wszystkim polecam kupować na Matfel!
pixel