DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

CD do książki - Multimedia

( ilość produktów: 18 )

Multimedia - CD do książki

Multimedia do książki – ciekawe dodatki do edukacyjnych pozycji


W dzisiejszych czasach, kiedy nauka i technologia są coraz częściej połączone, multimedia do książki, która załącza się zazwyczaj do podręczników i poradników, stają się bardzo popularnym rodzajem materiałów edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym Matfel.pl znajdziesz niezwykle szeroką i zróżnicowaną ofertę CD dodatków do książek, które uczynią każdą lekturę jeszcze bardziej interesującą i angażującą. Jeśli zakupiłeś używaną książkę, a może zgubiłeś czy przypadkiem zniszczyłeś CD do danej publikacji – sprawdź naszą kategorię „Multimedia CD do książki”, a być może odkryjesz różnorodne płyty CD z muzyką, nagranymi lekcjami, ćwiczeniami, animacjami, czy też grami edukacyjnymi, na których Ci zależy.


Doskonałe rozwiązanie dla uczniów i nauczycieli

CD dodatek do książki to propozycja zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Dzięki CD do książki wprowadzasz do swojej edukacji nowoczesne, atrakcyjne i dostosowane do wieku urozmaicenie. Podczas zakupu wydań z dodatkami w takiej postaci jak CD, zawsze warto upewnić się, że płyta znajduje się wewnątrz kupowanej książki.

Dla uczniów, CD z książką może być cennym materiałem uzupełniającym wiedzę z książki, pomagającym w lepszym zrozumieniu tematu, czy też rozwijającym praktyczne umiejętności. Dostępne na płycie nagrania, ćwiczenia, a także materiały edukacyjne sprawią, że dzieci będą bardziej zaangażowane w naukę, a zrozumienie przekazywanych treści stanie się prostsze.
Natomiast dla nauczycieli, CD do książki to znakomite i skuteczne narzędzie, które może uatrakcyjnić lekcje, pomóc w wprowadzeniu innowacyjnych metod nauczania oraz dostarczyć wartościowego materiału uzupełniającego do pracy z uczniami.


 Wybierz CD do książki dostosowane do wszelkich potrzeb i oczekiwań

Biorąc pod uwagę różnorodność naszej niezwykle bogatej oferty, warto wybrać taki CD dodatek do książki, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i potrzeby, bądź najlepiej sprawdzi się dla naszego dziecka. W zależności od wieku, poziomu zaawansowania oraz przedmiotu, można znaleźć odpowiednie multimedia do książki, takie jak:

1. CD do książki językowej – pomoże w nauce języków obcych poprzez słuchanie dialogów, wypowiedzi, ćwiczeń wymowy czy testów. Takie płyty sprawdzają się również znakomicie wtedy, kiedy chcemy doskonalić i rozwijać poznane czy zdobyte już umiejętności.

2. CD z książką edukacyjną – dostarczyć materiałów do nauki podstawowych przedmiotów szkolnych, takich jak matematyka, historia czy biologia, w formie nagrań, prezentacji czy interaktywnych ćwiczeń.

3. CD do książki muzycznej – wprowadzi do świata muzyki, ucząc rozróżniania dźwięków, instrumentów czy poznawania dzieł wybitnych kompozytorów.


Przejrzyj naszą szeroką i zróżnicowaną pod wieloma względami ofertę w kategorii „Multimedia CD-do-książki” w naszym sklepie internetowym Matfel.pl i wybierz najlepsze CD do książki dla siebie lub swojego dziecka. Uatrakcyjnij proces nauki dzięki nowoczesnym i praktycznym narzędziom edukacyjnym, które zmienią sposób, w jaki postrzegamy książki i naukę.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
Sprawna i szybko załatwiony temat
pixel