SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Psychologia, Socjologia - Podręczniki

( ilość produktów: 107 )

Podręczniki - Psychologia, Socjologia : Poradniki

Poradniki akademickie psychologia

Poradniki akademickie psychologia stanowią ogromny zbiór wiedzy. Znajdziemy w nich o zbiór wskazówek i wiedzy dotyczącej psychologii, który pomaga studentom i kandydatom na studia psychologiczne w zgłębianiu wiedzy. Zawierają one informacje dotyczące podstawowych pojęć w psychologii, w tym wiedzy historycznej, teoretycznej i praktycznej. Zawierają również informacje dotyczące różnych narzędzi wykorzystywanych w psychologii, w tym technik badawczych, technik terapeutycznych i technik analitycznych. Poradniki dają wgląd w wiele zagadnień związanych z psychologią, w tym psychologię poznawczą, neuropsychologię, psychologię kliniczną, psychologię ewolucyjną, psychologię społeczną, psychologię zdrowia i wiele innych. Dzięki niemu, studenci psychologii i kandydaci na studia mają okazję poznać podstawy tematu, aby móc lepiej zrozumieć i wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte podczas studiów.

 

Poradnik dla studenta psychologii

Poradnik dla studenta psychologii zawiera wyczerpujące informacje dotyczące psychologii. Zawiera on informacje ogólne na temat psychologii, w tym definicje terminów, pojęć i narzędzi wykorzystywanych w psychologii. Jest także źródłem informacji na temat różnych dyscyplin w psychologii, takich jak psychologia poznawcza, psychologia kliniczna, psychologia ewolucyjna, psychologia społeczna, psychologia zdrowia i wiele innych. Poradnik zawiera również informacje dotyczące technik badawczych, technik terapeutycznych i technik analitycznych wykorzystywanych w psychologii. Dzięki temu poradnikowi, studenci psychologii mają dostęp do istotnych informacji na temat psychologii oraz narzędzi i technik używanych w tej dziedzinie.

 

Poradnik dla studenta socjologii

Poradnik dla studenta socjologii zawiera informacje na temat podstaw socjologii. Znajdziemy w nim informacje na temat historii i pojęć socjologii, w tym definicje ważnych pojęć i narzędzi wykorzystywanych w socjologii. Zawiera również informacje na temat różnych dyscyplin w socjologii, w tym socjologii kultury, socjologii społeczności, socjologii zmiany społecznej, socjologii edukacji i wiele innych. Poradnik zawiera również informacje na temat technik badawczych i narzędzi analitycznych wykorzystywanych w socjologii. Poradnik ma na celu pomóc studentom w poznawaniu i wykorzystywaniu wiedzy i umiejętności nabytych podczas studiów socjologicznych.

 

Poradniki akademickie socjologia

Poradniki akademickie socjologia to szeroko pojęty zbiór wskazówek i wiedzy dotyczącej socjologii, który pomaga studentom i kandydatom na studia socjologiczne w ich codziennych studiach. Zawiera on informacje dotyczące podstawowych pojęć w socjologii, w tym historii, teorii i praktyki. Zawiera również informacje dotyczące narzędzi wykorzystywanych w socjologii, w tym technik badawczych, technik analitycznych i technik socjologicznych. Poradnik daje wgląd w wiele zagadnień związanych z socjologią, w tym socjologię kultury, socjologię społeczności, socjologię zmiany społecznej, socjologię edukacji i wiele innych. Dzięki poradnikowi, studenci socjologii i kandydaci na studia mają okazję poznać podstawy tematu, aby móc lepiej zrozumieć i wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte podczas studiów.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Obsługa szybka, kompetentna i rzeczowa. Polecam.
2023-12-09
Komiks mógłby być odrobinę lepiej zabezpieczony w paczce..
pixel