DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Cyrkle - Artykuły szkolne i papiernicze

( ilość produktów: 160 )

Artykuły szkolne i papiernicze - Cyrkle : Przybory matematyczne

Cyrkle - niezbędne przybory matematyczne i kreślarskie 

Cyrkle są nieodłącznym elementem wyposażenia wszystkich uczniów, studentów i profesjonalistów zajmujących się rysunkiem, matematyką, geometrią, rysunkiem technicznym czy architekturą. W tej kategorii znajdują się różnego rodzaju cyrkle, które można wykorzystać zarówno w szkole, w domu, na zajęciach plastycznych, jak i w pracy zawodowej. W zależności od oczekiwań i potrzeb użytkownika można wybrać między cyrklem zerowym, cyrklem kreślarskim, cyrklem na ołówek czy cyrklem szkolnym i nie tylko.


 Cyrkiel zerowy - precyzyjne pomiary i rysowanie

Cyrkiel zerowy to przyrząd, który pozwala na bardzo precyzyjne pomiary i rysowanie. Jego główną zaletą jest możliwość ustawienia bardzo małego promienia, co jest szczególnie przydatne podczas wykonywania precyzyjnych rysunków technicznych czy projektów architektonicznych.

Cechą charakterystyczną cyrkla zerowego jest zastosowanie specjalnej głowicy z mikrometrem umożliwiającą precyzyjne regulowanie odległości między jego punktami. Dzięki temu można uzyskać bardzo dokładne pomiary i rysowanie okręgów o minimalnych średnicach. Cyrkiel zerowy jest niezbędny dla profesjonalistów, którzy potrzebują narzędzi o najwyższej jakości i precyzji.


 Cyrkiel kreślarski - idealny do rysunku technicznego 

Cyrkiel kreślarski to kolejny rodzaj cyrkla, który znajduje szerokie zastosowanie, przede wszystkim, w rysunku technicznym. Jest to przyrząd o większej precyzji niż zwykły cyrkiel szkolny, dzięki czemu jest polecany dla studentów kierunków technicznych oraz osób zawodowo zajmujących się kreśleniem planów i projektów.

Cyrkiel kreślarski posiada regulowaną głowicę oraz wymienne końcówki, które można dostosować do potrzeb użytkownika. Do wyboru są końcówki z ołówkiem, tuszem czy długopisem. Dzięki temu cyrkiel kreślarski umożliwia wykonanie precyzyjnych rysunków na różnych powierzchniach i z wykorzystaniem różnych technik.


Cyrkiel na ołówek i cyrkiel szkolny - dla uczniów i studentów

Cyrkiel na ołówek to niezwykle uniwersalny cyrkiel, który może być z powodzeniem używany przez uczniów na różnych etapach edukacji oraz amatorów rysunku. Jego zaletą jest możliwość użycia zwykłego ołówka, co sprawia, że jest to bardzo praktyczne, ekonomiczne i niezwykle łatwe oraz wygodne rozwiązanie.

Cyrkiel szkolny natomiast to podstawowy typ cyrkla, który jest niezbędny dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Zazwyczaj wykonany jest z tworzywa sztucznego lub metalu, posiada bardzo prostą konstrukcję i jest łatwy w obsłudze. Sprawdza się doskonale podczas wykonywania notatek czy pisania referatów.

W kategorii „Cyrkle” można znaleźć szeroki wybór cyrkli dla uczniów, studentów i profesjonalistów. Niezależnie od potrzeb można wybrać odpowiedni model, który umożliwi precyzyjne rysowanie i pomiary. Zarówno cyrkiel zerowy, cyrkiel kreślarski, cyrkiel na ołówek, jak i cyrkiel szkolny to niezbędne narzędzia, które powinny znaleźć się w każdym zestawie przyborów matematycznych i kreślarskich.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7745 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
doskonała cena i szybka dostawa...
2024-05-18
Profesjonalizm 100%. Mimo opóźnienia zamówienia o dzień, dostałam maila z wyjaśnieniami. Chętnie tu wrócę. Polecam
pixel