DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki historyczne i archeologiczne po angielsku - O

( ilość produktów: 525 )

Książki obcojęzyczne - O : Historia Archeologia

Historia starożytna na literę O po angielsku

W kategorii książek obcojęzycznych na stronie Matfel.pl znajdziesz bogatą ofertę książek po angielsku traktujących o historii starożytnej na literę O.

 

Książki po angielsku o historii na literę O

1. "The Oxford Illustrated History of Ancient Egypt"
Ta książka, wydana przez prestiżowe wydawnictwo Oxford University Press, przedstawia kompleksowy obraz starożytnego Egiptu. Autorzy skupiają się na różnych aspektach życia w starożytnym Egipcie, takich jak sztuka, kultura, religia, polityka i społeczeństwo. To doskonałe źródło informacji dla tych, którzy chcą zgłębić historię tej fascynującej cywilizacji.

2. "The Oxford History of the Roman World"
Ta książka, autorstwa Johna Boardmana, Jaspera Griffina i Oswalda Murraya, zapewnia wszechstronne spojrzenie na historię starożytnego Rzymu. Autorzy analizują różne okresy i wydarzenia w historii Rzymu, takie jak republika, cesarstwo i upadek, śledząc zmiany polityczne, społeczne i kulturalne. Bogato ilustrowana, ta książka jest wspaniałym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych historią starożytnego Rzymu.
3. "The Oxford History of Ancient Greece"
Ta książka, autorstwa Johna Boardmana, Jaspera Griffina i Oswalda Murraya, jest doskonałym źródłem informacji na temat historii starożytnej Grecji. Autorzy przyglądają się różnym aspektom starożytnej Grecji, takim jak jej polityka, kultura, filozofia i sztuka. Ta obszerna i fascynująca książka jest idealnym towarzyszem dla tych, którzy chcą zgłębić historię i wpływ Grecji na świat.
4. "The Oxford Classical Dictionary"

Ta książka jest niezastąpionym źródłem informacji o starożytnych cywilizacjach. Zawiera wpisy dotyczące różnych okresów i regionów starożytności, takich jak Grecja, Rzym, Egipt, Mezopotamia i wiele innych. Jest to niezbędny podręcznik dla wszystkich, którzy studiują historię starożytną lub chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

 

Historia Stanów Zjednoczonych po angielsku

Jeśli interesuje Cię historia Stanów Zjednoczonych, kategoria książek obcojęzycznych na Matfel.pl oferuje wiele fascynujących tytułów po angielsku. Zapewniamy książki o powstaniu USA, ale i publikacje ukazujące życie zwykłych obywateli, nie tylko elit politycznych czy ekonomicznych. Posiadamy także książki, które poddają dogłębnej analizie rewolucję amerykańską oraz jej wpływ na kształtowanie się Stanów Zjednoczonych. Autorzy tego typu podręczników wyjaśniają przyczyny, przebieg oraz skutki rewolucji i zwracają uwagę na idee oraz wartości, które legły u podstaw powstania USA. Wśród naszej bogatej oferty można również znaleźć książki analizujące kultury regionalne oraz ich wpływ na historię kraju.

 

Książki w języku angielskim na literę O o archeologii

Jeśli pasjonuje Cię archeologia, Matfel.pl oferuje również szeroki wybór książek w języku angielskim na temat tej fascynującej dziedziny. Wśród naszej oferty można znaleźć książki o wprowadzeniu do archeologii dla początkujących. Autorzy takich publikacji przedstawiają podstawowe pojęcia, metody i techniki archeologiczne, ponadto omawiają znaczące odkrycia i wydarzenia, które były znaczące. Posiadamy także publikacje, w których można znaleźć analizy różnych aspektów starożytnej Grecji, Rzymu czy Egiptu.

W kategorii książek obcojęzycznych na Matfel.pl znajdziesz wiele innych tytułów po angielsku związanych z historią i archeologią. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i poszerzenia swojej wiedzy na te tematy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Szybko, właściwie i ko kretnie. Dziękuję i polecam
2024-04-12
Polecam:)
pixel