DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Ekonomia, Biznes - Książki obcojęzyczne

( ilość produktów: 82 )

Książki obcojęzyczne - Ekonomia, Biznes : Angielski

Książki o ekonomii i biznesie po angielsku w księgarni Matfel.pl

Kategoria "Książki ekonomia i biznes po angielsku" na stronie naszej księgarni internetowej Matfel.pl to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają książek po angielsku związanych z biznesem, prowadzeniem przedsiębiorstwa, zarządzaniem pracownikami czy budżetem firmy i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem ekonomii, ambitnym przedsiębiorcą czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat biznesu w języku angielskim (i tym samym rozwijać także umiejętności lingwistyczne), znajdziesz tutaj szeroki wybór interesujących pozycji.

 

Książki o ekonomii angielski

W kategorii "Książki ekonomia i biznes po angielsku" znajdziesz wiele książek poświęconych ekonomii w języku angielskim. To doskonała okazja, aby nauczyć się terminologii ekonomicznej w oryginalnej wersji językowej. Bez względu na to, czy interesują Cię podstawowe zagadnienia ekonomii, międzynarodowe finanse czy zarządzanie strategiczne, znajdziesz tutaj pozycje, które z pewnością spełnią wszelkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności językowe i zdobywać wiedzę na temat aktualnych trendów i teorii ekonomicznych.

 

Książki biznesowe w języku angielskim

Osoby zainteresowane literaturą biznesową również odnajdą się w kategorii "Książki - ekonomia i biznes po angielsku" na stronie naszej księgarni internetowej Matfel.pl. Znajdziesz tutaj szeroki wybór książek biznesowych w języku angielskim, które będą świetnym źródłem inspiracji i motywacji. Niezależnie od tego, czy interesują Cię poradniki dla przyszłych przedsiębiorców, biografie znanych liderów biznesu czy teorie zarządzania, ta kategoria wypełniona jest cennymi pozycjami, które pomogą Ci poszerzyć wiedzę na temat biznesu i doskonalić swoje umiejętności.

 

Ekonomia po angielsku

"Ekonomia po angielsku" to możliwość zgłębienia tej dziedziny w języku angielskim. Wybierając książki z kategorii "Ekonomia i biznes" w naszym sklepie online Matfel.pl, będziesz miał możliwość poznania zarówno podstawowych zagadnień ekonomii, jak i zaawansowanych teorii i analiz. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem ekonomii, praktykiem w dziedzinie finansów czy po prostu miłośnikiem ekonomii, znajdziesz tutaj pozycje dedykowane różnym poziomom zaawansowania. Pisanie ekonomii po angielsku to doskonała okazja, aby poszerzyć słownictwo i umiejętności językowe z zakresu ekonomii.

 

Nasz asortyment książek o ekonomii po angielsku

Wszystkie książki dostępne w tej kategorii na stronie Matfel.pl są napisane w języku angielskim, co sprawia, że są one nie tylko świetnym narzędziem do nauki języka, ale również doskonałym źródłem wiedzy z dziedziny biznesu i ekonomii. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowych podręczników, specjalistycznych publikacji czy też inspirujących poradników, znajdziesz je w tej kategorii. Nie czekaj, sięgnij po swoją wymarzoną książkę i zgłębiaj tajniki biznesu i ekonomii w języku angielskim.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7386 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Szybka , bezproblemowa , skuteczna. Dziękuję. Zachęcona klientka
2024-04-17
Źle zabezpieczona przesyłka. Te tekturowe koperty są tragiczne, w ogóle nie nadają się wysyłania komiksów w twardej oprawie.
pixel