DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Technik administracji - Podręczniki

( ilość produktów: 32 )

Podręczniki - Technik administracji : Branża ekonomiczna

Technik administracji – podręczniki dla studentów!

Technik administracji podręczniki to kategoria skierowana do wszystkich studentów i uczniów kształcących się w zawodzie technika administracji. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór książek oraz innych podręczników, które są niezbędne do nauki w tym kierunku. Odpowiednio dobrane książki pomogą w zrozumieniu trudnej materii i wspomogą w przygotowaniu do egzaminów. Zawód technika administracji nie jest łatwy i wiąże się z przyswojeniem dużej ilości wiedzy, którą później trzeba będzie na co dzień wykorzystywać w pracy. Odpowiednie podręczniki i książki dla technika administracji zapewniają bardzo dużą dawkę wiedzy dostarczonej w przystępny sposób. Technik administracji książki oferowane w sklepie Matfel.pl dostępne są w różnych wersjach językowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy podręczniki do nauki języka angielskiego, które pomogą w zdobyciu nowych umiejętności językowych niezbędnych w trakcie kształcenia w zawodzie technika administracji.

 

Najlepsze książki dla technika administracji!

Książki dla technika administracji dostępne w naszym sklepie internetowym są tworzone przez doświadczonych autorów, którzy doskonale znają wymagania stawiane przed technikami administracji. Podręczniki zostały odpowiednio dobrane, aby zapewnić odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu. Poprzez zakup książki do nauki zawodu technik administracji będzie można poznać nowe słownictwo, przepisy i procedury, których będzie trzeba przestrzegać w codziennej pracy.

 

Kup Technik administracji podręcznik i przygotuj się do egzaminu!

Technik administracji podręcznik jest także niezbędny do przygotowania się do egzaminu zawodowego. Przy pomocy naszych podręczników będzie można zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu technika administracji i przygotować do egzaminu. W ofercie sklepu Matfel.pl znajduje się wiele książek, które ułatwią przygotowanie do egzaminu. Kupując książki w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że materiały są aktualne i zgodne z aktualnymi wymaganiami. Elementy prawa, zeszyty testów i ćwiczeń, zasady rachunkowości, rozliczenia z kontrahentami, prowadzenie dokumentacji, klasyfikacja środków trwałych obsługa klienta, podstawy finansów publicznych – zagadnień poruszanych w dostępnych u nas książkach i podręcznikach jest naprawdę wiele. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie w naszym sklepie idealną dla siebie pozycję!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
2024-07-11
Super obsługa
pixel