DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Słowniki polsko-szwedzkie

( ilość produktów: 8 )

Nauka języków obcych - Słowniki : Szwedzki

W odkrywaniu sekretów Skandynawii pomogą słowniki polsko-szwedzkie i inne książki, z których nauczysz się podstaw gramatyki, zasad pisowni oraz wymowy, opanujesz przydatne konwersacje i krótkie wypowiedzi. W księgarni matfel.pl czeka na Ciebie wiele rodzajów słowników objaśniających znaczenie wybranych słów z języka szwedzkiego. To słowniki powszechne, ilustrowane i tematyczne, przede wszystkim medyczne.

Powszechne i ilustrowane słowniki polsko-szwedzkie dla każdego

Jeśli uczysz się języka szwedzkiego, wybierasz się do pracy lub planujesz urlop w krainie wikingów, słownik szwedzki pozwoli poznać podstawowe wyrażenia i słowa. Słownik może okazać się również niezwykle przydatnym elementem turystycznego wyposażenia. Dzięki niemu poznasz znaczenie usłyszanych słów i zyskasz możliwość zapytania o interesujące Cię przedmioty, osoby lub miejsca. Słowniki polsko-szwedzkie z naszej oferty dzielą się na kilka kategorii. Oferujemy słowniki szwedzkie powszechne, będące zbiorem kilkudziesięciu tysięcy słów, z jakimi możesz się spotkać, rozmawiając lub czytając po szwedzku, słowniki ilustrowane dla dzieci, które zawierają podstawowe, najczęściej wykorzystywane słowa oraz słowniki specjalistyczne, zawierające słownictwo z określonej branży.

Słowniki polsko-szwedzkie dla osób poszukujących pracy

Dla osób zainteresowanych zmianą miejsca zatrudnienia, planujących przenieść się do Szwecji, przygotowaliśmy specjalistyczne, zawodowe słowniki polsko-szwedzkie. To najczęściej opracowania zbiorowe zawierające specyficzne słownictwo branżowe. W księgarni znajdziesz przede wszystkim książki do nauki szwedzkiego medycznego, przeznaczone m.in. dla pielęgniarek, rehabilitantów i opiekunów, a także dla lekarzy różnych specjalizacji, medycznych pracowników technicznych, stomatologów i farmaceutów.

Doskonal swój szwedzki, poznając nowe słowa, ucząc się poprawnej formy ich zapisu i wymowy. Sięgaj po profesjonalne słowniki polsko-szwedzkie dla dorosłych i dzieci, powszechne lub skupiające się na słownictwie specjalistycznym, branżowym. Już dzisiaj zamów interesujący Cię słownik w atrakcyjnej cenie. Polecamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Szybka wysyłka, towar w idealnym stanie, polecam!
2024-04-22
Ok.
pixel