DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Fizyka - Książki

( ilość produktów: 70 )

Książki - Fizyka : Popularnonaukowe

Książki o fizyce

Z czym Ci się kojarzy fizyka? Oczywiście ze szkołą. To jeden z najbardziej niedocenianych i niestety trudnych przedmiotów, który spędza sen z powiek większości uczniom. Fizyka nie jest jednak taka straszna, jak się wydaje, a książki poświęcone związanym z nią zagadnieniom są niezwykle ciekawe, nawet dla osób, które nie przepadają lub nie przepadały uczyć się tego przedmiotu w szkole. Ciekawe książki o fizyce wyjaśniają podstawy fizyki, ale nie tylko. Można się również z nich dowiedzieć z czego tak właściwie zbudowany jest nasz świat i wszechświat; czym jest materia i co się z nią dzieje; co sprawia, że planety są zawieszone w przestrzeni kosmicznej; skąd niby bierze się prąd; dlaczego czasoprzestrzeń jest zakrzywiona a czas stanowi czwarty wymiar rzeczywistości; o co chodzi w fizyce kwantowej, o której często wspominają w filmach science-fiction? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi można znaleźć w naszych pozycjach książkowych. Sprawdź nasze książki popularnonaukowe (fizyka), aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania czy zagłębić się właśnie w tajniki fizyki bądź pokrewnych nauk. Gwarantujemy, że z pewnością znajdziesz tutaj coś interesującego dla siebie bądź bliskiej osoby, którą interesują książki o fizyce kwantowej czy podobne zagadnienia. Nasze ciekawe książki o fizyce pozwalają wyruszyć w niezwykłą podróż i odkrywać samodzielnie bardzo interesującą wielowymiarową rzeczywistość i wszechświat.


Książki popularnonaukowe - fizyka

Fizyka oraz inne powiązane z nią nauki, takie jak na przykład inżynieria, to niezwykle ważne dziedziny wiedzy, które wpływają na rozwój ludzkości. Do tych dziedzin zaliczamy elektronikę czy robotykę itd. Nauki te wciąż się rozwijają i wciąż (w coraz większy sposób) zmieniają sposób pracy i życia przeciętnych osób. Właśnie z tego powodu warto rozwijać zainteresowania tego rodzaju dziedzinami nauki, ponieważ mogą mieć one bardzo duży wpływ właśnie na rozwój techniki i nie tylko. W tym celu należy sięgać po książki o fizyce kwantowej, o kosmosie, czasoprzestrzeni, nowych technologiach i interesujących rozwiązaniach, które już dziś towarzyszą nam na co dzień. Z tego rodzaju pozycjami książkowymi warto zapoznać się po to, aby stać się osobą odpowiedzialną i świadomą różnych technologii i po to, aby również zrozumieć zasady działania świata.


Książki o fizyce dla każdego

W tej kategorii oferujemy zarówno takie rozwiązania jak najlepsza książka o fizyce kwantowej dla zaawansowanych znawców fizyki i pasjonatów, ale i o wiele prostsze pozycje, dla osób, które dopiero chcą się zapoznać z podstawowymi i ciekawszymi zagadnieniami związanymi z tą dziedziną nauki. Wielu osobom wydaje się, że z naukami ścisłymi można się zapoznać wyłącznie w szkołach czy na uniwersytecie - to jednak błędne założenie. Interesuje Cię najlepsza książka o fizyce kwantowej? A może jednak repetytoria i podręczniki do szkoły czy na uczelnię - w naszej księgarni internetowej znajdziesz zarówno takie książki, jak fizyka kwantowa (książki popularnonaukowe), jak i właśnie zbiory zadań czy pomoce naukowe od bardzo znanych i cenionych naukowców.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
2024-07-11
Super
pixel