DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Biologia - Książki

( ilość produktów: 56 )

Książki - Biologia : Szkolne

Biologia i atlasy szkolne

Biologia to przedmiot zajmujący szczególne miejsce wśród dyscyplin naukowych. Rozwija kreatywne myślenie i pomaga w wyciąganiu wniosków. Odnosi się do otaczającego nas świata i poznawania jego zasad. Jeżeli lubisz biologię, atlas biologiczny znacznie ułatwiający proces edukacji. Na tej stronie prezentujemy atlasy szkolne WSiP, które nie tylko wzbogacą wiedzę, ale również skutecznie pomogą w nauce. Oferujemy atlasy dla matury, liceum i szkoły średniej na każdym poziomie trudności. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno atlas biologia klasy 7 8 WSiP, jak i atlas biologia 5 6 WsiP.

 

Atlas biologiczny

Atlas biologiczny to książka stworzona z myślą o uczniach szkół średnich i liceów, którzy chcą poszerzać swoje wiadomości o biologii. W atlasie znajduje się najważniejsze informacje potrzebne do poszerzenia i uporządkowania swojej wiedzy, co pozwoli na bardzo dobre opanowanie materiału. W atlasie znajdziemy pogrupowane pojęcia biologicznych, podział biologiczny i systematykę organizmów, pojęcia biologiczno-ekologiczne, wykorzystywanie wiedzy biologicznej w życiu codziennym, śledzenie czynności biologicznych (takich jak ruch i rozmnażanie) oraz zastosowanie technologii informatycznych w biologii. WSiP od lat dostarcza na rynek atlasy biologiczne, które uzupełniają program nauczania, dbając o to, aby każdy poziom wiedzy był adekwatnie wyposażony.

Atlas biologiczny dostarcza szczegółowych i przystępnych informacji o różnych elementach biologii. Zawiera on szereg informacji, w tym starannie dobrane ilustracje, wskazujące na temat oraz opisy, które wyjaśniają istotę zagadnienia bez zbędnego trudu. Atlas zawiera także dużą ilość przykładów wskazujących, jak można wykorzystać wiedzę specjalistyczną w swoim życiu. Jego warstwa edukacyjna obejmuje również opisy narządów i składników zmysłowych zwierząt.

 

Polecana literatura

WSiP w swojej ofercie posiada także inne atlasy szkolne biologia, które są alternatywą dla ww. atlasu. Można je wykorzystać również jako fundament do nauki biologii. Jednym z nich jest Atlas biologiczny dla Liceum, który obejmuje informacje o żywych organizmach, ochronie środowiska, łańcuchach pokarmowych, adaptacji, zmienności biologicznej, zdrowiu człowieka, żywności, weterynarii, chorobach itp. Atlas jest korzystny dla uczniów, którzy potrzebują szybkiego dostępu do informacji na temat biologii.

Kolejnym atlasem na naszym rynku jest Atlas biologiczny dla gimnazjum. To bardzo cenne narzędzie dla szkół podstawowych i gimnazjów. Atlas dostarcza wiadomości i przykładów dla uczniów w wieku około 13 lat i młodszych. Obejmuje on tematy takie jak anatomia naczyniowa, neurofizjologia, międzygatunkowe relacje biologiczne, różnorodność gatunkowa, ekologia, systemy biologiczne, adaptacje, biogeografia, środowisko i wiele innych.

Atlasy szkolne biologia są ważnym narzędziem edukacyjnym ze względu na fakt, że zawiera szczegółowe informacje, które są dostosowane do wieku, poziomu edukacji i tematyki, którą uczeń chce studiować. Uczniowie mają dostęp do szeregu informacji, które mogą łatwo wykorzystać w swoim codziennym życiu.

Atlas biologiczny oferuje elastyczny proces uczenia. Umożliwia poznawanie zagadnień na wiele sposobów, a szczegółowe ilustracje doprowadzą ich do zrozumienia zagadnienia. Posiadanie atlasu przez uczniów ułatwi im rozumienie i wspiera ich w trakcie nauki biologii. Przyspieszy ich postępy w nauce, pozwalając im osiągnąć sukces w swojej edukacji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Bardzo rzetelna firma, informowano mnie o kazdym szczególe realizacji, jestem zadowolona
2024-04-18
Szybka , bezproblemowa , skuteczna. Dziękuję. Zachęcona klientka
pixel