SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki dla 5 latka

( ilość produktów: 177 )

Książki - 5 lat : Nauka i zabawa

Książki dla 5 latków

Pięcioletni maluch jest niezwykle ciekawy świata i nadal zasypuje pytaniami swoich rodziców i dziadków. Co ważne, właśnie w tym wieku dziecko podejmuje swoje pierwsze kroki w kierunku nauki samodzielnego czytania. Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć wiele zróżnicowanych propozycji zarówno takich jak książki dla 5 latka, jak i książki dla 5 latki. Różnią się one między sobą przede wszystkim tematyką. Książki dla pięciolatka poruszają zagadnienia i tematy, które na ogół interesują chłopców, z kolei książka dla pięciolatki dotyczy spraw i rzeczy, który są interesujące dla dziewcząt.


Jakie wybierać książki dla 5 latków?

Wśród naszego szerokiego asortymentu można znaleźć bardzo różne tytuły, które mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Polecamy przede wszystkim książki dla 5 latków edukacyjne i interaktywne, które są jednocześnie niezwykle mądre, ale i ciekawe. Prócz tytułów pozwalających zdobyć bądź rozwijać konkretne umiejętności, takie jak pisanie, czytanie czy liczenie, warto sięgać także po bardziej złożone książki dla 5 latków. Warto wybierać pozycje, po których można poruszyć ważne tematy z dzieckiem podczas rozmowy. Równocześnie należy sięgać po ciekawe książki - interesująca literatura zachęca dzieci do obcowania z książkami i do czytania, co jak powszechnie wiadomo jest niezwykle ważne dla rozwoju takiego malucha.


Książki dla 5 latka bestsellery

Nasze najlepsze książki dla 5 latka bestsellery to między innymi urocza seria książek o Kici Koci. Jej autorką jest Anita Głowińska. Kartonowe książeczki sprawdzą się w przypadku najmłodszych dzieci. Poręczne i niewielkie książeczki opisują codzienne czynności, których 5 latek może doświadczyć - między innymi spacer, zabawę w parku czy kąpiel. Co ważne, takie książki są dostępne również w języku angielskim. Takie książki dla 5 latków po angielsku pozwalają uczyć się języka w sposób bardzo prosty i intuicyjny. Książka dla 5 latka chłopca i książki dla 5 latki o przygodach Kici Koci i jej przyjaciół operują nie pojedynczymi wyrazami, ale pełnymi zdaniami i dialogami - dziecko czytając taką książkę uczy się więc nie tylko wyrazów, ale przede wszystkim poprawnej gramatyki.


Interaktywne książki dla 5 latka

Warto sięgać również po książki dla 5 latki i 5 latka interaktywne. Dzieci w każdym wieku je uwielbiają. Polecamy przede wszystkim książki z otwieranymi okienkami, naklejkami, magnesami oraz przesuwanymi elementami. Maluchy z radością odkrywają tajemnice takiej pozycji i same chętnie tworzą swoje historie  z takimi tytułami. Dobrym pomysłem jest również zakup kolorowanek, które pozwalają ćwiczyć zręczność.


Książka z zadaniami dla 5 latka

Dziecku warto w tym wieku kupować również takie tytuły jak książka z zadaniami dla 5 latka. Publikacje tego typu pozwalają maluchowi ćwiczyć przydatne umiejętności, które wkrótce przydają mu się w szkole, czyli pisanie, czytanie i liczenie. Takie książki dla pięciolatka i książka dla pięciolatki rozwijają również kreatywność i logiczne myślenie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
2024-03-01
Szybka dostawa, fajny produkt Polecam
pixel