DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Technik pojazdów samochodowych - Podręczniki

( ilość produktów: 50 )

Podręczniki - Technik pojazdów samochodowych : Branża mechaniczna i samochodowa

Książki i podręczniki do nauki zawodu technik pojazdów samochodowych

Nauka zawodu technik pojazdów samochodowych nie należy do najłatwiejszych. Jest to zawód wykonywany wyłącznie przez pasjonatów, którzy lubią przyswajać informacje techniczne i wykorzystywać je w codziennej pracy. Technik pojazdów samochodowych to zawód, który polega na naprawie i konserwacji samochodów. Osoba wykonująca ten zawód musi posiadać wiedzę dotyczącą podstawowych mechanizmów, działania silnika, diagnostyki, naprawy i konserwacji pojazdów. Aby zostać technikiem pojazdów samochodowych, trzeba ukończyć technikum szkoleniowe lub kursy zawodowe. Aby jak najlepiej zdać egzamin oraz stać się dobrym pracownikiem, warto sięgać po podręczniki do nauki zawodu technik pojazdów samochodowych.

 

Książki i podręczniki do nauki zawodu technik pojazdów samochodowych

Aby dobrze przygotować się do egzaminu technika pojazdów samochodowych, potrzebne są odpowiednie materiały szkoleniowe. W naszej ofercie znajdują się podręczniki do technikum pojazdów samochodowych inne książki, które pomogą Ci w zdobyciu wiedzy potrzebnej do wykonywania tego zawodu.

Materiały szkoleniowe dostępne u nas to m.in.:

 

  • Podręczniki do nauki zawodu technik pojazdów samochodowych – podręczniki zawierające wszystkie niezbędne informacje na temat tego zawodu.

  • Książki o diagnostyce samochodowej – książki zawierające wszystkie niezbędne informacje na temat diagnostyki samochodowej i odpowiedniego działania samochodu.

  • Książki o naprawie samochodów – książki zawierające wszystkie niezbędne informacje na temat naprawy samochodów i odpowiednich części.

  • Książki o konserwacji samochodów – książki zawierające wszystkie niezbędne informacje na temat dbania i pielęgnacji samochodów.

 

Technik mechanik – książki dla uczniów, profesjonalistów, hobbistów

Bez względu na to, czy dopiero się uczysz i chcesz zostać technikiem mechanikiem, czy może już wykonujesz ten zawód, a może po prostu lubisz samochody i od czasu do czasu poświęcasz czas ich naprawie – znajdziesz w naszej księgarni interesujące pozycje. Możesz kupić u nas książki o silnikach i o podwoziu, książki o pojazdach hybrydowych oraz elektrycznych, o doładowaniu silników, o stacjach ładowania samochodów elektrycznych. Dowiesz się zarówno podstaw jak i zaawansowanych wiadomości o budowie i konstrukcji maszyn. Dostępne są u nas także słowniki w różnych językach, w których znajdziesz głównie słownictwo branżowe – dzięki temu praca zagranicą będzie znacznie łatwiejsza.

Jesteśmy przekonani, że każdy zainteresowany mechaniką samochodową, znajdzie u nas pozycje idealne dla siebie. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań, zachęcamy do kontaktu z nami!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Super księgarnia. Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Zamówienie złożyłam w piątek już w sobotę przesyła do mnie dotarła. Polecam i zachęcam do zakupów.
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
pixel