! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książeczki rozkładanki

( ilość produktów: 24 )

Książki - Rozkładanki : Dla dzieci

Książki rozkładanki (pop-up books)

Książki rozkładanki 3D to nic innego jak rozkładane książki dla dzieci. Dla wielu rodziców stanowią miłe wspomnienie z dzieciństwa, w końcu tego rodzaju książeczki pojawiały się już ponad 20-30 lat temu w sklepach - a dziś znowu zyskują na popularności. Książki te określa się również jako pop-up books.

Dlaczego warto czytać dziecku?

Statystyki wyraźnie pokazują, że codzienne czytanie dziecku od urodzenia jest niezwykle ważne. Warto o tym często wspominać, ponieważ nadal wiele osób nie docenia wpływu, jaki wywiera na rozwój malucha właśnie czytanie. Należy zauważyć, że specjalne książeczki dla najmłodszych, takie jak książki dla dzieci rozkładane 3D, nie tylko wspomagają rozwijanie umiejętności lub zdobywanie nowych zdolności, ale i pozwalają budować niezwykłą więź z opiekunem.

Dlaczego warto wybrać książki rozkładanki dla dzieci?

Rozkładane książki dla dzieci, podobnie jak i standardowe książeczki, mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnie, tworzyć samodzielne wypowiedzi, uczą składni, stosowania poprawnego języka, rozbudowują również zasób słownictwa malucha, ale nie tylko. Książki rozkładanki 3D rozbudzają w dzieciach zainteresowanie książkami i czytaniem, ponadto mają również wpływ na zdolność logicznego myślenia czy też dziecięcą wrażliwość.

Książki dla dzieci rozkładane 3D - nasze propozycje

Książka z rozkładanymi obrazkami to pozycja fascynująca, która na długo przyciąga uwagę dzieci. Tego rodzaju propozycje w naszej księgarni mają najróżniejszą tematykę - posiadamy zarówno książki rozkładanki o zwierzętach czy kolorach, a także bajki oraz książeczki tematyczne, na przykład związane z różnymi świętami, takimi jak Boże Narodzenie:

  • bajki dla dzieci - ogromną popularnością wśród takich pozycji jak książki rozkładanki cieszą się bajki z najpopularniejszymi historiami dla dzieci. Wśród naszych książeczek można znaleźć między innymi Małą syrenkę, Ali Baba i czterdziestu rozbójników, Jaś i Małgosia, Kopciuszek czy Czerwony Kapturek. Bajki te już od wielu, wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Należą do ulubionych przez maluchy i dzieci. Decydując się na takie rozwiązanie jak książka z rozkładanymi obrazkami można przedstawić dobrze znaną historię w zupełnie nowy i niepowtarzalny sposób.
  • książki o dinozaurach - uwielbiane przez dzieci są również książki rozkładanki o przygodach dinozaurów. Posiadają one piękne ilustracje i interesujące scenki, które pozwalają dzieciom nie tylko zapoznać się z ciekawą historią i podziwiać urocze grafiki, ale i dowiedzieć się, jak żyły niegdyś te wielkie gady.
  • seria Ruchome obrazki - warte uwagi są również książeczki z serii Ruchome obrazki. Posiadamy różne tomy - Kolory, Liczby, Przeciwieństwa. Książki te są pełne uroczych ilustracji, które przyciągają wzrok dzieci na dłużej. Pozycje te posiadają również zabawne opisy i stanowią znakomitą zabawę dla dzieci, a jednocześnie pozwalają poznawać nowe słowa czy nowe informacje właśnie na temat barw, liczb i nie tylko.
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7842 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Zamówienie dotarło w całości, towar nie naruszony.
2024-05-27
Konik bardzo brzydko i niestarannie opakowany, karton rozerwany, napchany byle czym, wystawał kij od konika, wygląd paczki niechlujny, na szczęście nie było uszkodzeń, a poza tym wszystko było ok,
pixel