! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Śpiąca Królewna - książka

( ilość produktów: 3 )

Książki - Śpiąca Królewna : Bajki

Motyw Śpiącej Królewny to jeden z najbardziej znanych i lubianych motywów w literaturze dla dzieci. Od wieków fascynował i inspirował twórców – historię tę opowiedział zarówno Charles Perrault, jak i bracia Grimm, a w polskiej wersji stworzył ją Władysław Ludwik Anczyc.

W związku z tym księgarnia Matfel oferuje wiele wyjątkowych książek dla dzieci, które idealnie dopasują się do bajkowej scenerii i tematu Śpiącej Królewny. Bez względu na to, czy szukasz pięknych ilustracji, pasjonujących opowieści czy krótkich historyjek na dobranoc, posiadamy w ofercie dobrą książkę dla każdego.

Piękne książki dla dzieci – Śpiąca Królewna

Kategoria „Książka o Śpiącej Królewnie” to idealny wybór dla miłośników tej bajki, znanej szczególnie dzięki wielu adaptacjom filmowym.

Najpopularniejsze to oczywiście historie Śpiącej Królewny Disneya – tak w wersji animowanej, jak i filmowej. Nasi redaktorzy starannie dopasowali książki dla różnych grup wiekowych, więc i dzieci starsze, i młodsze będą w stanie znaleźć wydanie odpowiednio dostosowane do swoich umiejętności.  

Książki z zabawnymi i atrakcyjnymi ilustracjami

W ofercie znajdują się zarówno pełne wydania opowieści o Śpiącej Królewnie, które dzieci z pewnością pokochają, jak i dziecięce wersje tej klasycznej bajki – w tym graficzna książka pop-up o Śpiącej Królewnie. Książki przedstawiające postać i przygody Śpiącej Królewny dla dzieci są szczególnie gustowne i pieczołowicie wykonane tak, aby każda ilustracja jasno odpowiadała treści baśni.

Dostępne w ofercie wydania przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu zachęcają dziecko do samodzielnego poznawania historii królewny ukłutej przez wrzeciono.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Zamówienie dotarło w całości, towar nie naruszony.
2024-05-28
Wysyłka jeszcze przed terminem (zamówione egzemplarze przed premierą), wszystko sprawnie
pixel