DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Legendy i podania ludowe

( ilość produktów: 151 )

Książki - Legendy i podania

Legendy i podania - Książki

Legendy i podania pozwalają lepiej poznać nasze dziedzictwo, przybliżają historie o przodkach i pradawnych miejscach. Nie brakuje w nich ciekawych informacji o obyczajach, wierzeniach i tradycji. Legendy bardzo często są okraszone również wątkami fantastycznymi. W tej kategorii kupisz najciekawsze książki zawierające legendy i podania ludowe w przystępnej cenie. Poznaj nasz asortyment produktowy!

Podania i legendy polskie, zagraniczne - bogaty wybór książek

Oferujemy bogaty wybór legend i podań, które stanowią bezcenne kompendium wiedzy o dawnych dziejach. Na wirtualnych półkach znajdziesz publikacje dedykowane dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jakie tytuły są chętnie wybierane przez Klientów księgarni? Dużym zainteresowaniem cieszy się książka Mity Słowian. Śladami świętych opowieści przodków (Triglav) przygotowana przez Michała Łuczyńskiego. Może stanowić doskonały pomysł na prezent dla fana mitologii słowiańskiej.

Inna, równie interesująca lektura to Duchy polskich miast i zamków autorstwa Pawła Zycha i Witolda Vargasa (BOSZ). Opracowanie zawiera spis rodzimych duchów, zjaw i upiorów, dzięki przystępnemu językowi i licznym ciekawostkom zapewnia czytelnikowi świetną rozrywkę.

Legendy i podania - zamów tytuły w dobrej cenie. Bezproblemowa dostawa

Legendy i podania dostępne w naszej księgarni wysyłkowej są interesującą i pasjonującą lekturą. Staramy się być konkurencyjni, dzięki czemu możesz mile zaskoczyć się niskimi cenami oferowanych książek. Dzięki nieustannemu wprowadzaniu nowych tytułów do asortymentu wybór opracowań jest naprawdę zróżnicowany. Jeżeli nie wiesz, jaką pozycję wybrać, chętnie doradzimy Ci w zakupie odpowiedniej książki na prezent lub do prywatnej biblioteczki.

Legendy i podania ludowe - złóż zamówienie w księgarni internetowej Matfel.pl

Kupując legendy i podania naszej księgarni internetowej Matfel.pl masz gwarancję szybkiej realizacji zamówienia. Zapewniamy, że otrzymasz przesyłkę w ciągu kilku dni od dokonania opłaty. Wiemy, jak ważny jest duży wybór, dlatego możesz wybrać jedną spośród kilku metod bezpiecznych płatności i dostawy. Niektórzy Klienci księgarni wybierają paczkomaty, inni - Pocztę Polską lub usługi firmy kurierskiej. Masz również możliwość odbioru osobistego książek w naszym krakowskim punkcie stacjonarnym. Zamów już dziś książki online bez wychodzenia z domu!