SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Słowniki polsko-portugalskie

( ilość produktów: 8 )

Nauka języków obcych - Słowniki : Portugalski

Powszechne, kieszonkowe, tematyczne i ilustrowane słowniki polsko-portugalskie to przydatne materiały edukacyjne dla wszystkich osób uczących się portugalskiego, turystów, pielgrzymów i tych, którzy wybierają się do Portugalii w celach biznesowych lub zawodowych. Skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej przez księgarnię matfel.pl i zamów dla siebie słownik, podręcznik do nauki języka lub praktyczne rozmówki po portugalsku.

Powszechne słowniki polsko-portugalskie

Jeśli uczysz się portugalskiego, wartościowym uzupełnieniem dla podręcznika będzie słownik polsko-portugalski w wersji powszechnej, zawierający tysiące popularnych słów oraz słowa na co dzień rzadziej używane, które mogą pojawiać się jednak w niektórych konwersacjach, książkach i filmach. Obszerne słowniki polsko-portugalskie są dobrym wyborem również dla osób płynnie posługujących się językiem portugalskim, którym może brakować niektórych słów używanych w zwrotach specjalistycznych, na przykład w języku branżowym.

Słowniki polsko-portugalskie tematyczne i ilustrowane

Z myślą o najmłodszych, do oferty naszej internetowej księgarni wprowadziliśmy ilustrowane słowniki polsko-portugalskie, a dla uczniów i studentów przygotowaliśmy wygodne w użyciu słowniki tematyczne oraz cieszące się dużą popularnością fiszki, które stanowią nieocenioną pomoc przy egzaminach. To niezwykle popularne książki do nauki portugalskiego, dzięki którym można w szybkim czasie przyswoić podstawowe i bardziej specjalistyczne słownictwo z interesującego obszaru tematycznego. Oczywiście dla osób uczących się portugalskiego przygotowaliśmy również tradycyjne podręczniki i różnego rodzaju rozmówki prezentujące przykłady wielu typowych konwersacji.

Jeżeli chcesz doskonalić swój portugalski, uczysz się tego języka lub szukasz książki, która może przydać się podczas urlopu w Portugalii, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na słowniki polsko-portugalskie. Zamów kieszonkowy lub obszerny słownik powszechny w dużym formacie, słownik ilustrowany dla dziecka, fiszki lub słownik tematyczny. Naprawdę warto!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Polecam
2024-03-02
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, to moje drugie zamówienie i szczerze polecam:)
pixel