DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka słowackiego

( ilość produktów: 6 )

Nauka języków obcych - Słowacki

Książki do nauki języka słowackiego

Język słowacki ma wiele cech wspólnych z językiem polskim. Nie oznacza to jednak, że nie warto zaopatrzyć się w merytoryczne pomoce do nauki, chcąc biegle władać językiem naszych południowych sąsiadów. W tej kategorii znajdziesz najlepsze książki do nauki języka słowackiego w konkurencyjnych cenach. Sprawdź, jakie tytuły są najchętniej wybierane przez Klientów naszej księgarni internetowej!


Skuteczne książki do nauki języka słowackiego

Na wirtualnych płkach Matfel.pl dostępne są merytorycznie opracowane książki do nauki języka słowackiego, wydane przez cenione oficyny, takie jak np.: Edgard, Kram, Lingea, Level Trading, Wiedza Powszechna. Oferowane publikacje są napisane przystępnym i zrozumiałym językiem, zawierają autentyczne dialogi, nagrania, jasno objaśnioną gramatykę. Znajdziesz tu zarówno słowniki polsko-słowackie, jak i podręczniki przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania znajomości języka słowackiego.


Jakie książki do nauki języka słowackiego warto wybrać?

Jakie książki do nauki języka słowackiego znajdują się na liście naszych sprzedażowych hitów? Nie sposób nie wspomnieć o opracowaniu Język słowacki na co dzień (praca zbiorowa) wydawnictwa Level Trading. To rozmówki i mini kurs językowy przygotowany dla osób początkujących. Zawiera najczęściej używane słowa i zwroty, dzięki którym możesz porozumieć się z rozmówcą na poziomie komunikatywnym. Materiał leksykalny podzielony na grupy tematyczne znacznie ułatwia naukę.

Inna propozycja to Słownik polsko-słowacki, słowacko-polski (praca zbiorowa) również wydany przez Level Trading. Zawiera około 14 000 haseł z obrębu słownictwa ogólnego, terminy specjalistyczne, a także słownictwo potoczne. To merytoryczna i ciekawa książka niezbędna w biblioteczce każdego, kto chce zgłębić tajniki języka słowackiego.


Kup książki do nauki języka słowackiego w księgarni internetowej Matfel.pl

W naszej księgarni online Matfel.pl kupisz książki do nauki języka słowackiego w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy Klientom szeroki wybór publikacji opracowanych przez doświadczonych znawców tego języka i zapewniamy szybką realizację zamówień internetowych. Mieszkańców Krakowa zapraszamy do odbioru osobistego zamówionych wcześniej książek do nauki języka słowackiego w naszym punkcie stacjonarnym. Nie czekaj i kup potrzebne pomoce dydaktyczne już dziś!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
2024-07-11
Wszystko super
pixel