DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej

( ilość produktów: 208 )

Podręczniki - Klasa 1 : Szkoła podstawowa

Rozpoczęcie 1 klasy to wielkie wydarzenie i dla dziecka i dla jego rodziców. Im bardziej pozytywne skojarzenia będą budowane w związku ze szkołą, tym lepiej zaprocentuje to w przyszłości. Podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej wybiera nauczyciel dziecka. Bierze pod uwagę ich zgodność z podstawą programową oraz to, czy materiał jest jasno przedstawiony dla ucznia.

Podręczniki do 1 klasy podstawowej - elementarna wyprawka ucznia

Wydawnictw specjalizujących się w pisaniu podręczników jest kilka, dlatego podręczniki szkolne do 1 klasy mogą być inne w różnych szkołach. Poza obowiązkowymi książkami, z których dziecko będzie korzystać i w szkole i w domu, przydatne mogą się okazać także dodatkowe tytuły.

Podręczniki do 1 klasy podstawowej zawierają najważniejsze wiadomości, jakie dziecko ma przyswoić. Natomiast nadprogramowe książki pomogą utrwalić zdobyte podczas zajęć wiadomości. Będą też wsparciem, kiedy uczeń będzie miał kłopot z niektórymi zagadnieniami. Jeżeli będzie mógł sięgnąć nie tylko po podręczniki do szkoły podstawowej, lecz także po pomoce naukowe, które uczą przez zabawę, to nauczy się znacznie więcej, a oprócz tego miło spędzi czas. Tym samym nauka stanie się przyjemniejsza.

Łamigłówki i zadania dla dziecka z 1 klasy

Wśród dodatkowych tytułów, na jakie warto zwrócić uwagę w naszej ofercie, są łamigłówki matematyczne, w tym z tabliczką mnożenia, różnego rodzaju karty edukacyjne, dyktanda i gotowe kartkówki. Zadbaliśmy, aby nasi Klienci mieli dostęp do materiałów dobrze opracowanych, które przyniosą wiele korzyści dla dziecka i pomogą mu wdrożyć się do szkolnych obowiązków.