DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do religii - klasa 1 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 24 )

Religia do 1 klasy szkoły podstawowej


Pierwsza książka do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) powinna być urozmaicona kolorowymi ilustracjami i napisana przystępnym językiem, dostosowanym do wieku dziecka.
W tej kategorii znajdziesz potrzebny podręcznik do religii (klasa 1 szkoła podstawowa), który będzie stanowił dla pociechy idealne wprowadzenie w życie nauczania Jezusa. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!


Podręcznik do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) – poznaj naszą ofertę


Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz podręczniki do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) cenionych oficyn wydawniczych takich jak np.: EDYCJA ŚWIĘTEGO PAWŁA, GAUDIUM, JEDNOŚĆ, WAM, Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.

Jesteś ciekawy, jaka książka do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) jest polecana przez katechetów? Świetnie recenzje zbiera publikacja Poznaję boży świat (E. Kondrak, ks. dr K. Mielnicki, Kondrak Elżbieta, Mielnicki Krzysztof) wydawnictwa JEDNOŚĆ. Bogata szata graficzna, kolorowe fotografie i różnorodne zadania zachęcają uczniów do aktywności podczas lekcji.

Chętnie wybierany przez rodziców pierwszoklasistów jest katechizm Bóg naszym ojcem cz. 1 autorstwa Piotra Goliszki (wydawnictwo GAUDIUM). Dzięki barwnym ilustracjom i przejrzystej strukturze prezentowane treści są atrakcyjne i łatwo przyswajalne przez najmłodszych. Warto dodać, że podręcznik stanowi cześć serii Z Bogiem przez życie.


Podręcznik do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) – niskie ceny i szybka wysyłka


U nas kupisz tani podręcznik do religii (klasa 1 szkoła podstawowa), dzięki któremu Twoje dziecko zrozumie istotę duchowości i zapozna się z wieloma tekstami biblijnymi. Dostępne wydania mogą też stać się pretekstem do ciekawych rozmów dotyczących wiary w gronie rodzinnym. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, dzięki czemu nie musisz obawiać się, czy na pewno zdążysz skompletować wyprawkę szkolną dla dziecka przed rozpoczęciem zajęć we wrześniu.


Podręcznik do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) – złóż zamówienie w naszej księgarni online Matfel.pl


Zamówiony podręcznik do religii (klasa 1 szkoła podstawowa) możesz odebrać w paczkomacie InPost, punkcie odbioru Orlen Paczka. Wielu rodziców decyduje się też na skorzystanie z usług firmy kurierskiej i Poczty Polskiej. Jeśli mieszkasz w Krakowie, zapraszamy serdecznie po odbiór zamówień do naszego punktu stacjonarnego!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
;-)
pixel