! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do języka polskiego - klasa 1 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 40 )

Język polski do 1 klasy szkoły podstawowej


Nauka języka polskiego w pierwszej klasie szkoły podstawowej powinna w dużym stopniu odbywać się poprzez zabawę. Sprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie zapewniają odpowiednio dobrane środki dydaktyczne, takie jak ćwiczenia oraz podręcznik do języka polskiego (klasa 1). W naszej księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz publikacje najpopularniejszych oficyn wydawniczych, które zaszczepią w Twoim dziecku miłość do mowy ojczystej i wzbogacą jego słownictwo.


Podręcznik do języka polskiego (klasa 1) – nauka poprzez zabawę


Podręcznik do języka polskiego (klasa 1) dla uczniów, którzy dopiero wdrażają się w tryb edukacji szkolnej, powinien zawierać wiele kolorowych ilustracji, zdjęć i przekazywać treści w jasny sposób. Przyswajaniu materiału sprzyjają chronologicznie ułożone tematy, a płyty z nagranymi tekstami i piosenkami. Wiele współczesnych podręczników wzbudza u uczniów zainteresowanie danymi zagadnieniami gramatycznymi dzięki dodatkowym materiałom cyfrowym, które są dostępne na stronach internetowych oficyn wydawniczych.

W naszej księgarni znajdziesz książki do nauki języka polskiego dla pierwszoklasistów m.in. wydawnictwa: GREG, GWO, HARMONIA, Literat, NOWA ERA, SBM, WILGA, WSiP. Dzięki przyciągającym uwagę ilustracjom i ciekawym, merytorycznym treściom zgłębianie tajników języka polskiego może być dla najmłodszych niesamowitą przygodą.


Podręcznik do języka polskiego (klasa 1) – polecane tytuły


Zastanawiasz się, jaki podręcznik język polski (klasa 1 podstawowa) jest najchętniej kupowany przez Klientów naszej księgarni online? Do często wybieranym tytułów należy Wielka przygoda autorstwa Elżbiety Kacprzak i Anny Ładzińskiej (wydawnictwo NOWA ERA). Zawiera teksty do nauki czytania na różnych poziomach trudności, wspiera też naukę pisania i wyraźnego mówienia. Ciekawe, wychowawcze teksty zachęcają uczniów do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków.

Inny polecany podręcznik do języka polskiego (klasa 1 podstawowa) to Elementarz odkrywców autorstwa Barbary Stępień, Ewy Hryszkiewicz, Joanny Winieckiej (wydawnictwo NOWA ERA). Opracowanie dla pierwszoklasistów posiada bardzo atrakcyjną szatę graficzną, która pobudza wyobraźnię najmłodszych. To wartościowa publikacja, która umiejętnie wprowadza dziecko w świat edukacji polonistycznej.


Podręcznik do języka polskiego (klasa 1) – szybka wysyłka i bezproblemowa dostawa


Jeśli chcesz kupić niedrogi podręcznik do języka polskiego (klasa 1), sprawdź koniecznie nasze akcje promocyjne i śledź na bieżąco aktualności na stronie internetowej. Złóż zamówienie online już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych obniżek!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Szybkość realizacji, cena - wszystko super
2024-05-28
Księgarnia nigdy mnie nie zawiodła. Książki super, czas dostawy super. Polecam!
pixel