SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki medyczne

( ilość produktów: 108 )

Książki - Medyczne : Poradniki

Poradniki medyczne

Medycyna to termin, który wzięto z łaciny i oznacza sztukę lekarską. Jest to nic innego jak nauka o zdrowiu i chorobie. Dziedzina ta znajduje się w zainteresowaniu lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, studentów kierunków medycznych, ale i wielu innych osób, które nie pracują w służbie zdrowia, ale interesują się ludzkim organizmem i chorobami, jakie mogą go dotykać. Jeśli jesteś studentem, specjalistą i pasjonatem sprawdź nasz bogaty asortyment - posiadamy poradniki medyczne na najróżniejsze tematy. Z pewnością znajdziesz publikacje, dzięki którym zdobędziesz lub rozszerzysz swoją wiedzę na konkretny temat.


O czym są poradniki medyczne?

Poradniki medyczne można podzielić na różne grupy. Przede wszystkim oferowane przez nas pozycje książkowe można podzielić na książki o medycynie konwencjonalnej i niekonwencjonalnej. Pierwszą z nich jest medycyna tradycyjna, jaką wszyscy dobrze znamy. Poradniki medyczne na jej temat skupiają się na utrzymaniu zdrowia oraz leczenia najróżniejszych chorób - zarówno fizycznych, jak i tych psychicznych. Z kolei medycyna niekonwencjonalna (czyli alternatywna bądź naturalna) wywodzi się z tradycyjni i przekonań. Przykładem zagadnień związanych z medycyną niekonwencjonalną jest ziołolecznictwo, homeopatia czy bioenergoterapia, medycyna chińska itd. Książki o medycynie tradycyjnej można podzielić następnie na pozycje o medycynie: sądowej, ratunkowej, sportowej, paliatywnej, prenatalnej, pracy, tropikalnej, estetycznej.


Poradnik medyczny - książka specjalistyczna

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć zarówno ogólnomedyczne, jak i bardziej specjalistyczne wydania, które dotyczą medycyny. Poradnik medyczny książka zawiera tematykę związaną z różnymi specjalizacjami lekarskimi. W naszych książkach można znaleźć informacje na temat konkretnych chorób, zdrowego stylu życia, porad pozwalających wzmocnić kręgosłup i pozbyć się bólu, zdrowego żywienia, porad na temat ziół itd.


Literatura medyczna - autorzy

Poradniki medyczne są pisane wyłącznie przez specjalistów, którzy znają się na swojej dziedzinie. Właśnie z tego powodu można mieć pewność, że informacje zawarte w takich pozycjach książkowych są prawdziwe, pewne i sprawdzone. W naszej ofercie można znaleźć wiele interesujących publikacji na najróżniejsze tematy. Poradniki medyczne to obowiązkowe lektury dla studentów kierunków medycznych i pracowników służby zdrowia, którzy powinni regularnie rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Medycyna to jedna z tych dziedzin, w której człowiek musi się ciągle dokształcać, aby znać najnowsze i najskuteczniejsze metody stosowane na świecie - w ten sposób można zapewnić swoim pacjentom najlepsze leczenie.


Poradnik medyczny dla dzieci

Warto zauważyć, że posiadamy również takie rozwiązanie jak poradnik medyczny dla dzieci. To bardzo zrozumiałe pozycje książkowe - napisane przejrzystym i nieskomplikowanym językiem. Już od najmłodszy lat warto wpajać dzieciom zdrowy styl życia. Ponadto wiele z naszych książek będzie znakomitą lekturą dla dzieci i młodzieży zainteresowanych właśnie medycyną.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6926 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Wszystko super
2024-03-01
Szybka dostawa i bardzo miła obsluga
pixel