SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podstawowa 4-6 - Podręczniki

( ilość produktów: 318 )

Podręczniki - Podstawowa 4-6 : Pomoce edukacyjne

W kategoriach księgarni Matfel znajdziesz wiele materiałów edukacyjnych przeznaczonych dla uczniów w klasach 4-6.

Pomoce edukacyjne dla klas 4-6 szkół podstawowych obejmują różnorodne narzędzia, które mają na celu zapewnić odpowiednie wsparcie zarówno nauczycielom, jak i uczniom w procesie zdobywania wiedzy. Materiały dostępne w tej kategorii obejmują podręczniki, ćwiczenia, karty pracy, testy, gry, programy nauczania oraz materiały uzupełniające, które wspierają rozwój dzieci na różnych polach. Dzięki wszechstronnemu wyborowi materiałów edukacyjnych nauczyciele mogą dostosować metody nauczania do potrzeb uczniów oraz ułatwić efektywne i atrakcyjne przyswajanie wiedzy.

Karty pracy klasa 4 SP

Karty pracy dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej to zbiory zadań i ćwiczeń, które wprowadzają uczniów w świat nauki poprzez różnorodne zadania. Przygotowane z myślą o potrzebach uczniów w wieku 10-11 lat, materiały te zapewniają niezbędne wsparcie nauczycielom i rodzicom, pomagając dzieciom rozwijać umiejętności w każdym przedmiocie.

Karty pracy uzupełniają podręczniki nauczania matematyki, języka polskiego, nauk przyrodniczych, historii, geografii, języków obcych – każdy przedmiot został objęty materiałami oferowanym uczniom klasy 4. Karty pracy dostępne w tej kategorii pozwalają na doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozwiązywanie zadań tekstowych, rozwijanie kreatywności czy naukę poprawnego wyrażania swoich myśli.

Karty pracy klasa 5 SP

Kategoria materiałów edukacyjnych dla uczniów klasy 5 szkoły podstawowej gromadzi wiele unikatowych pozycji, mających na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności dzieci w wieku 11-12 lat. Dzięki różnorodnym zadaniom, kartom pracy, testom oraz ćwiczeniom, uczniowie poznają ważne aspekty nauki, takie jak czytanie ze zrozumieniem, rozwiązywanie zadań matematycznych, nauka o społeczeństwie, geografia czy język angielski.

Karty pracy klasa 5 dostępne w ofercie księgarni Matfel obejmują nie tylko zadania związane z podstawowymi przedmiotami szkolnymi, ale także gromadzą propozycje ćwiczeń z muzyki, plastyki, techniki czy informatyki. Wspierają rozwój różnych talentów dziecka, jednocześnie dostarczając cennych narzędzi do pracy nauczycielom i rodzicom.

Karty pracy klasa 6 szkoła podstawowa

Ostatni etap nauki szkolnej w klasach 4-6 to ważne przygotowanie uczniów do kształcenia na następnym etapie edukacji. Kategoria materiałów edukacyjnych dla klasy 6 szkoły podstawowej zawiera starannie dobrane materiały, które mają na celu pomóc uczniom w osiągnięciu sukcesów w nauce i stopniowe przygotowanie do nadchodzącego egzaminu na koniec szkoły podstawowej.

Karty pracy dostępne w tej kategorii są tworzone przez doświadczonych nauczycieli i specjalistów w dziedzinie edukacji, co zapewnia ich wysoką jakość merytoryczną oraz dużą wartość dydaktyczną. Uczniowie mogą korzystać z ćwiczeń z matematyki, języka polskiego, nauk przyrodniczych, historii, geografii czy języków obcych. Materiały dla klasy 6 szkoły podstawowej obejmują również repetytoria dla poszczególnych przedmiotów.

W ofercie księgarni Matfel dla uczniów klas 4-6 znajdziesz szeroką gamę materiałów edukacyjnych, które zapewniają wsparcie nauczycielom i uczniom, pomagają w rozwijaniu umiejętności oraz przyczyniają się do osiągnięcia sukcesów w nauce. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości materiałów, które pomogą uczniom rozwinąć swoje talenty oraz zdobyć wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony
2023-12-09
Szybko i sprawnie, zgodnie z zamówieniem
pixel