SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Malowanki wodne dla dzieci

( ilość produktów: 331 )

Książki - Wodna : Malowanki i rysowanki

Chociaż dzieci uczą się pisać dopiero w szkole, to o grafomotorykę i sprawność manualną warto zadbać już od najmłodszych lat. Dobrze sprawdzą się w tym różnego rodzaju kolorowanki. Jednak nie wszystkie dzieci będą chętnie łapać za kredki lub szybko im się to znudzi. Trzeba więc pomyśleć o czymś oryginalnym, co zafascynuje malucha. Przykładem są malowanki wodne. Mają ładne ilustracje już po otwarciu książeczki, a kiedy dziecko sięgnie po wodę, to okaże się, że pozornie białe kartki skrywają prawdziwą moc kolorów.

Dlaczego kupić wodne malowanki?

Przede wszystkim, kiedy dziecko siądzie z taką książeczką, to będzie ćwiczyć wiele ważnych zdolności. Poza zdolnościami manualnymi maluch będzie pracować nad swoją koncentracją i skupieniem. Oprócz tego rozwija swoją wyobraźnię, a praca z pędzelkiem pomaga w kształtowaniu prawidłowego trzymania przyborów do pisania. Wodne malowanki są proste w obsłudze, więc już samo to będzie zachęcające, a dziecko potraktuje pracę z książeczką jako świetną zabawę. Wystarczy, że użyje pędzelka albo specjalnego mazaka, który pokryje kartkę wodą, by ukazała się bajecznie kolorowa ilustracja. Pędzelka nie trzeba naciskać tak mocno jak kredki, dlatego poradzą sobie nawet maluszki. To będzie dla nich dodatkowa zachęta.

Malowanki wodne z bajkowymi postaciami

Aby jeszcze bardziej zachęcić dziecko do zabawy, wystarczy podsunąć mu malowanki wodne z postaciami z bajek. Wśród książeczek, które włączyliśmy w nasz asortyment, jest mnóstwo propozycji zawierających ilustracje przedstawiające uwielbianych przez dzieci bohaterów z kreskówek. Ogromną popularnością cieszą się malowanki wodne „Psi Patrol”. Chase, Marshall, Sky i pozostałe psiaki są znane wszystkim kilkulatkom. Tak samo popularne są malowanki wodne „Disney”. Zwrócą na nie szczególną uwagę dziewczynki, marzące o tym, by stać się księżniczkami i założyć suknię balową. Nie brakuje też książek dla maluchów interesujących się pojazdami, robotami, zwierzątkami. Natomiast kiedy nadejdzie zima, sprawdzą się malowanki wodne, których tematem przewodnim są święta.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyne czego można się "przeczepić" to opakowanie które deszcz rozmoczył. Na szczęście książka jest w stanie nieuszkodzonym.
2024-03-01
Szybka dostawa i bardzo miła obsluga
pixel