DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Plany miast - Książki

( ilość produktów: 134 )

Książki - Plany miast : Podróże i turystyka

Książki - plany miast

W naszej księgarni znajdziesz nie tylko książki - plany miast wydawane w papierowej, tradycyjnej formie nadal cieszą się sporą popularnością wśród naszych Klientów. Obok wielu aplikacji mobilnych i internetowych zapewniających dostęp do aktualnych map, klasyczny, składany plan miasta pozostaje niezastąpiony wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu lub zasięg jest wyjątkowo słaby.

 

Plan miasta

Zgodnie ze swoją nazwą plan miasta stanowi bardzo szczegółową mapę danej miejscowości. To wyjątkowo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie - na takim planie miejskim zaznaczone są nie tylko wszystkie ulice, ale też stałe punkty turystyczne i zabytki.

Potrzebne są mapy turystyczne? Plany miast dostępne w sprzedaży to najnowsze wydania, często dodatkowo uzupełnione i rozszerzone. Takie publikacje będą zatem najbardziej miarodajne i nie dadzą Ci się zgubić nawet w czasie pierwszej podróży do wybranej destynacji!

W ofercie księgarni znajdują się mapy turystyczne polskich miast, a także plany miejscowości zagranicznych. W przypadku map tych drugich warto wybierać warianty uzupełnione o takie dodatki, jak schematy komunikacji publicznej czy spisy ulic podzielone na konkretne dzielnice. Wykaz atrakcji turystycznych również będzie wskazany!

 

Plan miasta dla dzieci

Chcesz wybrać plan miasta dla dzieci? Możesz zdecydować się na opracowanie dostosowane do umiejętności i potrzeb małego podróżnika. Dużo lepszym rozwiązaniem może jednak okazać się wybór tradycyjnej mapy turystycznej - dziecko szybciej zacznie poznawać i rozumieć schematy miast, co w przyszłości ułatwi mu samodzielne podróżowanie. Jak jednak wybrać odpowiedni wariant planu miasta dla dziecka lub nastolatka, który wybiera się na swoją pierwszą dalszą wyprawę?

Młodszym dzieciom lepiej kupić mapę turystyczną laminowaną lub też plastikowy plan miasta. Znacznie lepiej takie wydanie zniesie bowiem ewentualny kontakt z opadami deszczu czy śniegu. Tego rodzaju mapy będą także bardziej odporne na krzywe złożenie i wynikające z tego faktu zagniecenia powierzchni.

 

Jakie plany miast wybierane są najchętniej?

Wybór planu miasta uzależniony jest oczywiście od celu podróży, jednak niektóre miejscowości cieszą się większą popularnością wśród naszych Klientów. Do chętnie wybieranych map należy, na przykład:

  • Warszawa - plan miasta,
  • plan miasta Wrocław,
  • Londyn - mapa turystyczna,
  • plan miasta Krakowa,
  • mapa turystyczna Trójmiasto.

Szukasz innych tytułów? Koniecznie sprawdź wszystkie pozycje dostępne w naszym asortymencie i wybierze plan miasta w dowolnej formie, tak plastikowej, jak i broszurowej. Wszystkie mapy turystyczne oferowane są w formie rozkładanych schematów, które po złożeniu zajmują niewiele miejsca - zmieszczą się w torbie, plecaku, a nawet w nieco większej kieszeni kurtki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7748 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
doskonała cena i szybka dostawa...
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
pixel