! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Handlowe - Książki

( ilość produktów: 10 )

Książki - Handlowe : Kodeksy

Kodeks spółek handlowych

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć wiele zróżnicowanych produktów - w tym książki, płyty z muzyką i filmami, gry, planszówki, gadżety, podręczniki, encyklopedie, a także kodeksy, zawierające przepisy prawa. W tej kategorii prezentujemy kodeks spółek handlowych, określany również jako kodeks handlowy bądź kodeks prawa handlowego. Jeśli posiadasz własną firmą lub planujesz wkrótce ją założyć albo jesteś ciekaw, w jaki sposób działa świat korporacji i wielkich pieniędzy, a może myślisz o inwestowaniu na giełdzie i chciałbyś po prostu się dowiedzieć jak to wszystko działa, jak czytać bilans firmy i jak nie stracić, a za to sporo zyskać - trafiłeś w odpowiednie miejsce. W tej kategorii oferujemy kodeks spółek handlowych oraz książki objaśniające przepisy kodeksu spółek handlowych. Wszystkie książki, jakie tutaj znajdziesz, będą więc w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, bez znaczenia, czy nie zupełnie nic jeszcze nie wiesz na temat prawa handlowego, czy już jesteś specjalistą i posiadasz dużą wiedzę.


Kodeks handlowy - dlaczego warto go znać?

Kodeks prawa handlowego to bardzo wartościowa publikacja, która umożliwia rozwinąć firmę i przy tym jednocześnie uniknąć problemów prawnych. Z kolei książki objaśniające kodeks spółek handlowych wyjaśniają dokładnie na czym każdy zapis polega. Dzięki temu czytelnik zrozumie wszystko to, co jest mu potrzebne, każdy stan prawny, jak działa na przykład spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a także inne ustawy kodeksu spółek handlowych, które tyczą się najróżniejszych kwestii, nawet członków zarządu danej firmy. Po lekturze takiej książki można w końcu zrozumieć kodeks handlowy i stać się świadomym tego, co się dzieje w świecie.


Prowadzenie firmy a kodeks prawa handlowego

Kodeks spółek handlowych to pozycja, z którą bez wątpienia powinny zapoznać się osoby, które mają swoje firmy lub dopiero planują je założyć. Takim kodeksem powinny się również zainteresować osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o sprzedaży. W kodeksie handlowym można znaleźć mnóstwo informacji na temat tego, jak prowadzić własny biznes bądź organizację charytatywną. Warto sięgać również po książki dokładnie omawiające prawo i wyjaśniające o co w nim dokładnie chodzi. Książki z komentarzami i omówieniami, które można nabyć w naszej księgarni, zostały stworzone przez ekspertów z dziedziny prawa handlowego oraz gospodarczego, dzięki czemu umożliwiają w prosty i szybko sposób zrozumieć wszelkie niezbędne informacje - dzięki temu nie trzeba przedzierać się przez nudne przepisy, a można po prostu od razu przejść do konkretu i zapoznać się z najważniejszymi kwestiami. Takie kompleksowe przewodniki po prawie handlowym i gospodarczym wyjaśniają wiele spraw związanych z umowami, negocjacjami, przejęciem firmy, postępowaniem upadłościowym, instrumentami finansowymi, prawem pracy i wieloma innymi kwestiami.


Kodeks spółek handlowych - dla kogo?

Zarówno kodeks spółek handlowych, jak i wszelkie książki z komentarzami i objaśnieniami to pozycje, z którymi powinien zapoznać się każdy student prawa, prawnik, pracodawca, a także przyszły pracodawca, ponieważ muszą się oni zaznajomić z polskimi oraz unijnymi ustawami, aby znać prawa i obowiązki pracodawców, a także dowiedzieć jak, w jaki sposób legalnie prowadzić biznes.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Wszystko zgodne z opisem, szybka wysyłka
2024-05-27
wszystko ok
pixel