DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka japońskiego

( ilość produktów: 25 )

Nauka języków obcych - Japoński

Nauka nowego języka może być sporym wyzwaniem. Jeśli do tego w grę wchodzi nauka japońskiego, który tak bardzo różni się od polskiego, staje się ono jeszcze większe. Niemniej jednak grupa zainteresowanych japońskim rośnie, a obserwując trendy, można łatwo dojść do wniosku, że kierunek ten będzie kontynuowany. Osoby, które zamierzają rozpocząć zagłębienie się w ten język, muszą zaopatrzyć się w dobre materiały do nauki. U nas ich nie zabraknie.

Czy łatwo nauczyć się języka japońskiego?

Wymowa w językach azjatyckich jest zupełnie inna niż w tych, jakie spotyka się w Europie. Dlatego ich nauka budzi pewne obawy. W języku japońskim najwięcej trudności sprawia kanji. To charakterystyczne piktogramy, którymi Japończycy posługują się podczas pisania. Łatwa jest natomiast gramatyka. Tak samo niekoniecznie będą duże trudności z nauką wymowy, która w tym języku jest dość powtarzalna. Początki są trudne, kiedy trzeba przekonać się do języka i oswoić z tym, jak różny jest on od polskiego. Podkreślają to także ci, którzy na naukę japońskiego już się zdecydowali i przemierzyli tę drogę. Po oswojeniu się z innością nauka postępuje dość sprawnie i odwiedzając kraj kwitnącej wiśni, można się przekonać, że szybko zacznie się rozumieć dialogi lub część napisów i oznaczeń. Wystarczy zaopatrzyć się w dobre książki do nauki języka japońskiego i konsekwentnie podążać kolejnymi lekcjami. Dbając o podtrzymanie swojej motywacji, będzie można poznać wciąż niszowy w Polsce język, który może stać się źródłem satysfakcji.

Czy warto uczyć się języka japońskiego?

Nauka języków obcych to coś, co zawsze jest warte uwagi. Poszerza horyzonty, pozwala zdobyć wiedzę o innej kulturze i mentalności. Ponieważ Japonia jest krajem, który prężnie się rozwija i obfituje przy tym w wiele zaawansowanych technologii, polskie przedsiębiorstwa coraz liczniej nawiązują współpracę z azjatyckimi partnerami. Osoba znająca język japoński będzie dla takiej firmy cennym nabytkiem. Oznacza to, że decydując się na jego naukę, można zdobyć atrakcyjną i dobrze płatną pracą. Ponadto nauka języka japońskiego jest w zasadzie obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy zamierzają na jakiś czas wyjechać do Japonii. Teoretycznie angielski jest językiem międzynarodowym, ale w kontakcie z Japończykami się nie przyda. Posługują się nim słabo, o ile w ogóle uda się znaleźć kogoś, kto będzie go znał. Decydując się na wakacje, studia bądź pracę trzeba, choć elementarnie znać słownictwo. Pomocne będą książki do nauki japońskiego mające rozmówki, ale lepiej otworzyć je wcześniej, aniżeli dopiero po przylocie na miejsce.

Książki do nauki języka japońskiego – jak wybrać?

To, jaka będzie najlepsza książka do nauki japońskiego, zależy od indywidualnych potrzeb, predyspozycji i celu nauki. Ci, którzy mają ochotę stopniowo od podstaw poznawać nie tylko język, ale także kulturę i zwyczaje Japończyków powinni postawić na podręcznik. Wybierając się na wakacje, lub wtedy, kiedy najważniejsza będzie rozmowa z mieszkańcami Japonii, w pierwszej kolejności należałoby zwrócić uwagę na różnego rodzaju rozmówki. Zawierają podstawowe zwroty, jakie mogą przydać się w różnych okolicznościach. Z kolei mając świadomość, że konieczna będzie znajomość kanji, to najlepsze będą książki koncentrujące się na pisowni.

U nas znajdziesz dobre książki do nauki japońskiego!

W naszej księgarni znajdują się książki do nauki języków obcych od wiodących na rynku wydawnictw językowych. Są więc książki do nauki języka japońskiego dla początkujących, ale nie brakuje rozmówek czy słowników. Ponieważ każdy ma inny styl nauki i nie każda metoda jest dla niego odpowiednia, poza tradycyjnymi książkami są też słowniki obrazkowe czy fiszki. Proponujemy także japońskie gry i zabawy, przez co nauka stanie się przyjemnością. Satysfakcję ze zgłębiania tego języka będą mieć zarówno osoby początkujące, jak i te, które chcą udoskonalić już posiadane umiejętności. Wierzymy, że materiały zawarte w proponowanych książkach spełnią oczekiwania i szybko pozwolą osiągnąć postawiony cel.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Super
2024-07-11
Szybko i sprawnie.polecam
pixel