SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do plastyki - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Plastyka : Klasa 4

Plastyka do 4 klasy szkoły podstawowej

Podręcznik do plastyki (klasa 4) dla uczniów szkoły podstawowej rozwija wyobraźnię twórczą, uwrażliwia na sztukę, uczy szacunku do dziedzictwa kulturowego Polski i nie tylko.
W naszej różnorodnie zaopatrzonej księgarni online Matfel.pl kupisz nowoczesną książkę do plastyki (klasa 4), dzięki której Twoje dziecko rozwinie swoje talenty artystyczne i dowie się, jak interpretować dzieła sztuki.

Podręcznik do plastyki (klasa 4) - rozwija kreatywność i zdolności manualne

Nowoczesny podręcznik do plastyki (klasa 4) przygotowuje uczniów do świadomego czerpania z dorobku kultury i zachęca do podejmowania działań twórczych. Pozwala doskonalić umiejętności plastyczne i przedstawia najważniejsze wiadomości z zakresu kultury plastycznej. Książka do plastyki (klasa 4) powinna zachęcać dzieci do lektury nie tylko ze względu na merytoryczne i ciekawe treści, ale i estetyczną oprawę graficzną.

Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do plastyki (klasa 4) - bezproblemowa i szybka wysyłka

Oferujemy szeroki wybór książek do plastyki renomowanych oficyn wydawniczych, w tym m.in.: NOWA ERA, OPERON, WSiP, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Zastanawiasz się, jakie podręczniki do plastyki (klasa 4) są najchętniej kupowane przez rodziców? Wielu Klientów wybiera opracowanie pt. Do dzieła! 4 autorstwa Jadwigi Lukas (wydawnictwo NOWA ERA). Przedstawia kluczowe informacje o stylach i epokach w przystępnej dla czwartoklasistów formie. Dzięki licznym reprodukcjom dzieł sztuki z dorobku wielu narodów dostarcza uczniom cennych wiadomości, zaznajamiając ich z najbardziej istotnymi obrazami, rzeźbami, budowlami.

Inny polecany podręcznik do szkoły podstawowej to Plastyka 4 autorstwa Anity Przybyszewskiej-Pietrasiak (wydawnictwo OPERON). Opracowanie rozwija umiejętności analizy sztuki wizualnej, zawiera starannie dobrane zdjęcia i reprodukcje, ciekawe ćwiczenia, dzięki którym uczniowie mogą zastosować omawiane zagadnienia w praktyce. Książka jest napisana prostym językiem i ma jasną nawigację.

Podręcznik do plastyki (klasa 4) w dobrej cenie - Matfel.pl

W naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl kupisz zeszyt ćwiczeń i podręcznik do plastyki (klasa 4) w szybki sposób, bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy profesjonalną realizację zamówień. Nie zwlekaj, skompletuj już teraz wyprawkę szkolną dla małego artysty i zadbaj o gruntowną edukację plastyczną dziecka!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Odniosę się do sposobu zapakowania przesyłki która zawierała zestaw klocków LEGO. Karton klocków owinięty w folię bąbelkową,i kilka warstw papieru pakowego, wszystko włożone w duży, bardzo sztywny karton. Dziękuję za tak staranne spakowanie produktu!
2024-03-03
Polecam
pixel