! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do przyrody - klasa 4 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 11 )

Podręczniki - Przyroda : Klasa 4

Przyroda do 4 klasy szkoły podstawowej

W tej kategorii znajdziesz nowoczesny podręcznik do przyrody (klasa 4), który przedstawia uczniom zjawiska przyrodnicze w zrozumiały i interesujący sposób. Zagadnienia poruszane w dostępnych wydaniach są opisane prostym i zrozumiałym językiem, zachęcają uczniów do prowadzenia obserwacji w terenie i aktywności podczas lekcji. Poznaj już teraz nasz zróżnicowany asortyment i zainwestuj w merytoryczną książkę do przyrody (klasa 4)!

Ciekawy podręcznik do przyrody (klasa 4) - zachęca do pogłębiania wiedzy

Dobry podręcznik do przyrody (klasa 4) powinien uczyć posługiwania się podstawowym słownictwem biologicznym i geograficznym, zachęcać młodszych uczniów do obserwacji środowiska i krajobrazu w najbliższym sąsiedztwie. Merytorycznie opracowana książka do przyrody (klasa 4) o atrakcyjnej szacie graficznej zwróci uwagę dzieci i zmotywuje je do eksploracji otaczającego świata oraz rozumienia prostych zależności między przyrodniczymi składnikami środowiska. Jaki tytuł warto wybrać?

Nowoczesny podręcznik do przyrody (klasa 4) - najpopularniejsze wydania

Prawdziwym bestsellerem sprzedażowym jest podręcznik do przyrody dla klasy 4 szkoły podstawowej Tajemnice przyrody (autorzy: Maria Marko-Worłowska, Feliks Szlajfer, Joanna Stawarz) wydawnictwa NOWA ERA. Dzięki ciekawym instrukcjom doświadczeń zachęca czwartoklasistów do odkrywania przyrody, wykonywania obserwacji, korzystania z map i planów. Liczne tabele, wypunktowania, infografiki i schematy urozmaicają materiał i ułatwiają jego zrozumienie. Każdy dział ma podsumowanie, co sprawia, że uczeń może utrwalić kluczowe informacje i gruntownie przygotować się do sprawdzianu.

Inna, cenna pozycja zgodna z nową podstawą programową to podręcznik Przyroda 4 (autorzy: Ewa Gromek, Ewa Kłos, Wawrzyniec Kofta, Ewa Lasko) WSiP. Poza wartościową treścią zawiera piękne zdjęcia, infografiki oraz rysunki, które znakomicie oddziałują na wyobraźnię uczniów i rozbudzają w nich pasję do tego przedmiotu.

Wybierz tani podręcznik do przyrody (klasa 4) - księgarnia online Matfel.pl

W księgarni internetowej Matfel.pl proponujemy książki do przyrody (klasa 4) najlepszych oficyn wydawniczych, takich jak np.: ARTI, NOWA ERA, OPERON, WSiP, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. U nas kupisz podręcznik do przyrody (4 klasa) w konkurencyjnej cenie, bez przekraczania założonego budżetu. Nie czekaj i zobacz, jakie opracowania są aktualnie przecenione!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7842 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Zamówienie dotarło w całości, towar nie naruszony.
2024-05-27
wszystko ok
pixel